reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co powiecie o Maclarenie?

reklama
To twoi synowie są rdzennymi tak z dziada pradziada??
no wiesz ..faktycznie nie dosc ze rodzeni tutaj i wychowywani czyli prawo ziemi obowiazuje jak najbardziej to jeszcze rdzenni z pradzada:-D bo pradziadkowie cale zycie swoje tu spedzili i polowicznie mozna nazwac z dziada tez bo dziadkowie rowniez kawal swojego zycia poswiecili temu krajowi a babcia nawet tu pochowana wiec tak... masz racje!
Nigdy nawet o tym nie pomyslalam wlasnie w ten sposob;-)
 
Albo tylko dla niech produkować specjalne modele dla specjalnych ludzi, czyli takich co susza koty w mikrofalach i odparzaja sobie genitalia goraca kawa podczas prowadzania auta.
Potem oczywiscie pozywaja producentow.
Mam dwa wózki właśnie maclarena i slaloma przyjrzłam się dokładnie obu i zarówno oba wózki mogą zamiżdzyć palce jeżeli dziecko włoży palce w zawiasy, przy składaniu, ale jakimś trafem moje dziecko tego nie robi, (chyba mam cudowne dziecko) i nie wyobrażam sobie w ogóle jak do tego może dojść, szybciej włoży palec między drzwi niż między zawiasy w wózku.
W artykule tym pokazany jest debilizm rodziców, a nie wadliwe wózki.
 
Czyli o Indian :confused: ;-):-D:-D:-D
oj chyba raczzej nie....bo pomimo dosc prymitywnie dla nas wygladajacej oprawy ci ludzie wykazywali sie madroscia o stokroc wieksza niz nie jeden wspolczesny czlowiek....

W artykule tym pokazany jest debilizm rodziców, a nie wadliwe wózki.
debilizm rodzicow byl udowodniony wielokrotnie w tym kraju...no coz:eek: jesli ludzie maja zbyt wygodnie w zyciu i podane wszystko na tacy pod nosek to niestety ale szare komorki moga przestac pracowac.
 
oj chyba raczzej nie....bo pomimo dosc prymitywnie dla nas wygladajacej oprawy ci ludzie wykazywali sie madroscia o stokroc wieksza niz nie jeden wspolczesny czlowiek....


debilizm rodzicow byl udowodniony wielokrotnie w tym kraju...no coz:eek: jesli ludzie maja zbyt wygodnie w zyciu i podane wszystko na tacy pod nosek to niestety ale szare komorki moga przestac pracowac.

a co do debilizmu to wszędzie istnieje, moja koleżanka dla przykładu wozi dzieciaka (10 m-cy) w siedzisku spacerówki w samochodzie, bo szkoda jej kasy na fotelik ale za tydzień leci do Egiptu - ot paradods taki
 
a co do debilizmu to wszędzie istnieje, moja koleżanka dla przykładu wozi dzieciaka (10 m-cy) w siedzisku spacerówki w samochodzie, bo szkoda jej kasy na fotelik ale za tydzień leci do Egiptu - ot paradods taki
a pokazywal jej ktos kiedys filmik chociazby na youtube dokladnie ukazujacy co sie dzieje z malym dzieckiem nieodpowiednio zabezpieczonym podczas wypadku? Moze warto jej zafundowac taka pokazowke to szare komorki pobudzi nieco? Moj blisko 7 letni syn jezdzi ciagle w foteliku z isofixem i zapiety pieciopuntkowym krzyzakiem.....chyba bezpieczentwo dzieci raczej nie ma ceny co? bo ja moge tydzien nie jesc zeby tylko dzieci mialy zapewnione to co powinny.
 
reklama
A co do fotelików u nas w Polsce fotelik ma być ładny i wygodny, testy są tylko po to aby nabić zyski producentom fotelików. Wystarczy wejść poczytać na forach podejście rodziców do tego tematu, najlepiej się sprzedaje tani badziew.
 
Do góry