reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co powiecie o Maclarenie?

Ja chce kupić samą spacerówkę bez śpiworka bo mam wielofunkcyjny a też chcę zostawić na następną zimę wózek ten co mam - Mutsy :tak:
Ja czekam oglądam.. ale czarny musi być;-) dlatego Cossato mi się podoba... ale peg perego to raczej myślałam o pliko, bo si fajny ale koszyk po pierwszym spacerze ma dziury bo trze o podłoże..
 
reklama
Ja chce kupić samą spacerówkę bez śpiworka bo mam wielofunkcyjny a też chcę zostawić na następną zimę wózek ten co mam - Mutsy :tak:
Ja czekam oglądam.. ale czarny musi być;-) dlatego Cossato mi się podoba... ale peg perego to raczej myślałam o pliko, bo si fajny ale koszyk po pierwszym spacerze ma dziury bo trze o podłoże..
W pliko dziecko pojeździ do 1,5 roku dalej to już wóżek się cięzko pcha, a pod krawężnik to nie podjedziesz z cięższym dzieckiem on się w ogóle nie podbija
 
ivazczyli jednak to prawda..też o tym słyszałam że ciężko podbija pliko! ale i chyba rączki ma nisko a my wysocy:tak:
Więc raczej maca xt kupimy albo diablo ale mało o nim opinii..
 
A ja kupiłam tego XT, ostatniego ze sklepu, chcieli się go pozbyć, bo powiedzieli, że nie będą juz prowadzić Maclarenów.....akurat był szary, czyli taki jak chciałam...:))kupiłam taniej niż na allegro.
 
myszor to super!! napisz jak wrażenia po spacerkach!
My kupimy dopiero na roczek bo to ma być prezent;-)
 
Róznica jest taka, że w Queście siedzenie rozkłada się tylko do pozycji półleżącej a w Tripie zupełnie na płasko, poza tym Trip jest naprawde wysoki. Oglądałam go w sklepie i chyba kolor Melone by mi pasował, ale ponoć kółka się strasznie tłuką na chodnikach....poza tym firma ponoc ok..no i cena lepsza..

Dzieki za info o tych dwoch wozeczkach.
 
Kasiu..no więc specjalnie pojechaliśmy naszym XT na spacer, co by go ocenić.
Wnioski:
PLUSY:
-śliczny, pięknie wykonany, super materiały
-wysoki(idealny dla męża), regulowane rączki
-super rozkłądająca się budka(mozna zasłonić dziecko praktycznie cale od wiatru
-siedzenie rozkąłda się do pozycji leżącej
-moja 4,5 letnia córka siadła i było jej wygodnie (czyli duży)
-składa się w małe rozmiary
-koszyk nie taki mały - normalnie jak w spacerówkach
MINUSY:
-niestety kółka się okropnie telepią i tłuką po chodniku(co tu duzo gadać - w Mutsym są pompowane koła, więc bez porównania)
-siedzenie rozkłada się za pomocą dwóch rąk(trzeba klęknąć z tyłu i pociągnąć na raz obydwoma rękami) ale da sie znieść (ponoć w XLR jedna ręką się to robi)
-składanie wózka - trzeba wykonać kilka ruchów( ale to przez blokadę samoistnego złożenia się wózka - coś za coś)
-hamulce musisz nacisnąć dwa razy na obydwu tylnych kołach


Czyli generalnie jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni z zakupu i żałujemy, że zamiast Mutsiaka od razu nie kupiliśmy tego Maclarena XT. Naprawdę POLECAM!!! I jeszcze za ta cenę, co kupilam , to w ogóle ok...
 
A kupiłaś z jakims wyposażeniem tego xt? Ja chce tylko folię bo spiworek mam spacjalnie kupiłam czarny żeby potem do Maca pasował;-)
 
reklama
Do góry