reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co powiecie o Maclarenie?

reklama
a to słowa przedstawiciela maclarena na rynku polskim
Dzień Dobry,
W artykule mowa jest o rynku amerykańskim. Nie ma żadnego
niebezpieczeńtwa w użytkowaniu wózków Maclaren. Wszystkie wózki
spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Wypadki, o których mowa
w artykule miały miejsce na przestrzeni 10 lat w USA. Dzoszło do
nich kiedy dziecko nie przebywało w wózku, a w momencie rozkładania
wózka - i przede wszystkim przy niedostosowaniu się do podstawowych
zasad bezpieczeństwa i instrukcji obsługi. Równie dobrze takie
zdarzenie może miejsce przy zamykaniu drzwi auta lub przy stosowaniu
innych ogólnie dostępnych produktów.

Mam nadzieję, że rozwiałem Państwa wątpliwości

Paweł Palmowski
Sales Executive
PL, BG, BiH, CR, RO, SI, SR, MK,
Maclaren Europe Limited
Station Works, Long Buckby
Northhamptonshire NN6 7 PF
United Kingdom
T +44 (0) 1327 8413518
F + 44 (0) 1327 842208
M +48 (0) 793 011 002
 
Hmm, dwa małe słowa, a jak zmieniają postać rzeczy "dziesięć lat". Dlaczego szukający sensacji pseudopismaki z największych polskich serwisów informacyjnych nie dodali tych dwóch słów? Jak pisałem już na początku szukanie taniej sensacji i tyle.
 
Jeslsi chodzi o Maclarena to teraz wyszlo spore zamieszanie w wyniku artykułu,który mówi o tym że wózki tej firmy zawierają niebezpieczne elementy,szkodliwe dla dzieci.
 
Oj dzieki.No właśńie myslałam o tym Quest. Bo chodzi o 3 rzeczy: lekkość, wysoko rączki ( mąż ma 182cm) i rozkładane oparcie do spania...on jest w sumie fajny i dość tanio na allegro , bo ok. 700 zł....można cos wiuęcej na jego temat? Serdeczne dzieki za pomoc :-):-)


Ja mam właśnie Quest jest rewelacyjny !
PLUSY
lekki
wszędzie nim wjedziesz bo wszędzie się zmieści
wygodny dla dziecka
bezpieczny (chodzi o pasy)
ma fajną folię przeciwdeszczową
rozkłada się prawie całkowicie do pozycji leżącej
łatwo się składa i nie zajmuje dużo miejsca np w bagażniku samochodu jedyny minus który czasem mnie denerwuje to blokada kółek jest jakaś dziwna , nie zawsze zaskakuje i nigdy nie wiem z której strony się odblokowuje, ale myśle że to nie dużo jak na tyle plusów. Pozdrawiam :-)

 
Dzięki..ale już z miesiąc temu kupiłam XT....ten Quest jednak mnie nie przekonał -kólka małe, nie rozkładał się do leżenia, no i rączki regulowane..
 
No własnie to było wada tych wózków i dlatego je wycofuja. Szybko zyskały opinie niebezpiecznych dla dzieci i firma musi to naprawiac i odbudowac renome,chociaz pewnie nie straciła jej az tak bardzo.
 
reklama
No własnie to było wada tych wózków i dlatego je wycofuja. Szybko zyskały opinie niebezpiecznych dla dzieci i firma musi to naprawiac i odbudowac renome,chociaz pewnie nie straciła jej az tak bardzo.

Miałem się już nie wypowiadać w tych tematach, ale czy ty wiesz o czym piszesz w ogóle? Jakie wózki wycofują? I uwierz mi, maclaren o swoja renomę nie musi się martwić.
 
Do góry