reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robić co to

Dziewczyny czy test firmy bobo test jest wiarygodny? Bo zrobilam test i wyszedł cien cienia po 5 min i niewiem co myslec
Robiłam i pokazywał cień cienia więc raczej ok. Jak macie słabą kreskę na teście to znaczy że jest pozytywny. To nie jest test owulacyjnych że muszą być 2 tak samo intensywne kreski😃 więc dziewczyny jaj dla mnie to wy obie jesteście w ciąży😃
 
reklama
Robiłam i pokazywał cień cienia więc raczej ok. Jak macie słabą kreskę na teście to znaczy że jest pozytywny. To nie jest test owulacyjnych że muszą być 2 tak samo intensywne kreski😃 więc dziewczyny jaj dla mnie to wy obie jesteście w ciąży😃
Nawet nie wiesz jak bardzo chcialabym w to wierzyc ❤❤❤
 
Robiłam i pokazywał cień cienia więc raczej ok. Jak macie słabą kreskę na teście to znaczy że jest pozytywny. To nie jest test owulacyjnych że muszą być 2 tak samo intensywne kreski😃 więc dziewczyny jaj dla mnie to wy obie jesteście w ciąży😃
Ale ten cien cienia jest tylko widoczny pod światło kurcze az zglupialam bo w sobote test o czulosci 10 negatywny a dzis test o czulosci 25 i jakis cien
 
Ale ten cien cienia jest tylko widoczny pod światło kurcze az zglupialam bo w sobote test o czulosci 10 negatywny a dzis test o czulosci 25 i jakis cien
Ja miałam bardzo słaby cień cienia nawet przy dziennym świetle przy oknie. Tak słaby że nie wiedziałam czy go widzę czy to moja wyobraźnia płata figle.
 
Beta zrobiona, jutro bede miala jednak wynik 🙈 zrobilam dwa testy z apteki,ktore mi dali i oby dwa pokazuja tylko cienie 😔zaczynam watpic,ze to ciaza :( jesli beta wyjdzie ujemna to zrobia USG.
Jak będziesz miała betę ujemną to nie ma sensu robić usg bo na pewno w takim przypadku ciąży nie ma. Beta powyżej 5 to ciąża😜
 
reklama
Ja niestety też czekam na okres. Co zrobić aby się pojawił? są jakieś sposoby na wywołanie?
Wydaje mi sie, ze najpierw trzeba znalezc przyczyne i ewentualnie tabletki na wywolanie.
Ja wlasnie powtorzylam testy 2- jeden clearblue drugi innej firmy i zastanawiam sie czy te clearblue nie sa jakies wadliwe poniewaz znow cien, a na tamtym negatyw ehhhh
Bardzo dziwna sprawa, nie moge sie doczekac juta,zeby miec w koncu potwierdzenie 😫😫😫
 

Załączniki

  • 20200622_155224.jpg
    20200622_155224.jpg
    402,1 KB · Wyświetleń: 57
  • 20200622_155411.jpg
    20200622_155411.jpg
    561,8 KB · Wyświetleń: 59
  • 20200622_155733.jpg
    20200622_155733.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 60
Do góry