reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robicie ze sobą na wiosnę??

nikita33

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2004
Postów
2 021
Idzie wiosna i pora się torchę "odświeżyć" po zimie. Co robicie, żeby się lepiej poczuć i lepiej wyglądać na wiosnę? Kosmetyczka, fryzjer, czy coś jeszcze? Może jakieś specjalne przedwiosenne zabiegi? Napiszcie.

pozdrawiam
nikita
 
reklama
:) ja zamierzam ściąć włosy i zafarbować :) i wybieram się na solarium bo przez ciążę zrobiłam się blada jak ściana :p co jakiś czas ćwiczę ale mogłabym się bardziej zmobilizować :) motywacja jest dobra :)
 
A ja zamierzam spełnić jedno ze swoich 2 marzen: zrobię sobie tatuaż, do fryzjera tez się wybieram, bo chce rozjaśnic i podciąć włosy, a na solarium juz chodzę
 
czy na solarium mogą chodzic matki karmiące piersią (też bym chciała...) ;)
 
Ja bym sie chciala ofarbowac,moze jakies pasemka, ale sie boje bo mi tak wlosy wypadaja. Czy to przez karmienie moze byc? Zaczelam tez garderobe zmieniac,bo przed ciaza bylam bardzo chuda,a teraz troche przytylam,bioderek dostalam. :laugh: Juz jakos niewypada brzucha pokazywac.
 
Hejka! Na solraium chodze juz od stycznia. Przez całą ciaze i pożniej jak karmiłam (było lato) blada byłam jak .... ciagle tylko słyszałam jaka ja to bladziutka jestem. Fuj .... a teraz mam znowu ładna skóre , lekko opaloną , tak bez przesady. Poza tym schudłam, u fryzjerka tydzień temu byłam zrobic odrosty. Teraz mam włoski krótkei ale zapuszczam. Marza mi sie takie długachne. Krótkie mam juz prawie 3 lata i mi sie znudziły. A poza tym stosuje ostatnio peelong z zaparzonej kawy - skóra super gładziutka i wcieram zel na celulit. Przydałyby sie jeszcze jakies cwiczenia a najlepiej basen ... cos sie wymysli.

Powodzenia dziewczynki i bierzmy sie za siebie, bo wiosna mam nadzieje wkrótce przyjdzie. Buzki
 
To ja nie będę oryginalna: solarium dla poprawienia kolorytu, fryzjer (odwiedzam regularnie co 8 tygodni przez cały rok, ale po zimie marzy mi się coś nowego - może zmiana koloru?), pazurki (niestety tipsy, bo moje własne bardzo słabiutkie) i przydałoby się trochę ujędrnić (może jakieś smarowidła do wicierania sobie kupię? - czy macie coś sprawdzonego?)
hogata: jak działa piling z kawy?
I planuję coś nowego do szafy, bo na zimowe swetry już mi się patrzeć nie chce!
 
ewcik ja tez marze o wyprawie do sklepu by kupic sobie wreszcie cos fajnego, przede wszystkim spodnie bo tyłek zmalał ;) i czas najwyzszy. Poza tym wiosna idzie i trzeba ładnie wyglądać.

Peeling kawowy ... parzymy 3-4 łyżki kawy mielonej - mamy otrzymać papkę. Studzimy i masujemy przez 3 minutki miejsca zaatakowane celulitem. Ja masuje brzuch , uda i posladki. Spłukujemy, co jest oczywiste ;) ... i ja smaruje sie zelem na celulit. Skóra juz po pierwszym razie jest gładziutka. Po dwuch tygodniach mozna zobaczyc efekty. Ja stosuje dopiero kilka dni wiec jeslsi efekty bede w postaci braku celulitu - napisze!

Buzki
 
reklama
Ja też już zaczęłam coś robić bo przecież jak same napisałyście...wiosna idzie. Zmieniłam trochę fryzurkę, zrobiłam jasne pasemka, trochę tylko brak mi sił na ćwiczenia, choć codziennie rano sobie obiecuję "dzisiaj już zaczynam ćwiczyć". Ale mimo to parę kilo gdzieś ubyło, więc nie jest tak źle.Mam problemy że skórą, bo jestem chora na łuszczycę, która po ostatnim znieczuleniu ogólnym (miałam cc) jakoś nie chce się ode mnie odczepić. Jestem trochę w kropki, ąle zdążyłam się już do tego przyzwyczaić. Będzie dobrze :laugh: :laugh:
 
Do góry