reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robicie ze sobą na wiosnę??

ewcik, jakos ci sie nie dziwie ;D pewnie zmamusiale mamusie nieco sie dziwily ;)

ja nie mam zamiaru zrezygnowac z tego, w co sie ubieram dlatego, ze mam dziecko. a nie zawsze chodze ubrana jak na wykladowce uniwersyteckiego przystalo w kostiumiki ;) glanow jakos tez nie wyrzucilam.. ale cos sie obawiam, ze w koncu zaczne dziwnie sie czuc z czyms pomaranczowym na glowie, dlatego poki mozna.. chyba zaszaleje, choc do wtorku mam czas do namyslu :) moge zmienic zdanie..
 
reklama
Witajcie!

Czytam Wasze plany i... troche Wam zazdroszcze. Niestety nie szarpne sia ani na solarium (ciaza), ani na zmiane garderoby (chyba tylko ze wzgledu na rozmiar), ani na zabiegi kosmetyczne (tradzik rozowaty zaostrza mi sie w ciazy), nie pocwicze pewnie tez wcale... Grzywke mam rowna - wlasnie podcieta. I zastanawiam sie jak sobie pomoc, bo czuje, ze cosik kiepsko sie czuje. Psychika powoli mi siada.
Jesli chodzi o rower i fotelik to sprawdzil sie u nas dwukrotnie. Nasza roczna wowczas Karolka (rok temu) zakochala sie w jezdzie w foteliku i jak wychodzilismy z domu od razu szla do roweru. Marcin tez bardzo lubil takie spedzanie wolnego czasu...
 
no i niedługo wybieram się na farbowanie włosków :)

no i mam pytanie :) czy farbowałyście włosy jak jeszcze wam trochę wypadały po ciąży? bo ja jeszcze znajduję moje włosy w różnych miejscach i boję sie czy nie osłabię ich zpełnie rozjaśnianiem ::) (pasemka)
 
karolinna... to normalne ze włosy wypadaja, bo wciazy niewypadałay , wiec teraz ten nadmiar wypada. Ja zafarbowałam włosy jak Kalina skończyła 5 miesiecy i jest dobrze. Czupryne posiadam nadal ;)
 
hogata pisze:
karolinna... to normalne ze włosy wypadaja, bo wciazy niewypadałay , wiec teraz ten nadmiar wypada. Ja zafarbowałam włosy jak Kalina skończyła 5 miesiecy i jest dobrze. Czupryne posiadam nadal ;)

no to mi ulżyło ;D faktycznie w ciąży nie wypadały ::) mimo iż nie byłam z nich zadowolona ;) (jeśli chodzi o wygląd,teraz ok :) )
 
Na wiosnę zrobiłam sobie nowy kolor ale znając moje upodobania kolorystyczne oczywiście w odcieniach od miedzi do czerwieni.Teraz mam na głowie kolor pomarańczowej papryki z warzywniaka :laugh: do ala punkowej fryzurki (nie mocno krótkiej) wygląda to super tym bardziej, że pasuje do mojego żywiołowego charakteru.
Polecam Wam dziewczyny jeszcze coś: pedicure,nogi cudnie odpoczywają i są delikatne, świetnie się czuję biegając za synkiem :laugh:, do tego paznokietki po francusku i masaż stóp!!coś niesamowitego.Polecam!!
 
to moze ja tez sobie pedikiur zafunduje? przydałoby sie troche zatroszczyc o stópki. Cały dzien w butach , potem bieganie za córeczką, cos im sie ode mnie nalezy. Tylko jest jeden problem ...kiedy? Ale moze jakos to zorganizuje. ;)

pozdrawiam
 
Przyznam szczerze, że i mnie pedicure chodzi po głowie, tylko kiedy??????? Czasu ciągle za mało. Jak długo trwa cały zabieg?
 
Jeżeli sam pedicure bez malowania paznokci to około godzinki, z malowaniem i ozdabianiem półtorej.
Gorąco namawiam!!Najlepiej poddać sie temu przyjemnemu zabiegowi kiedy na nogach zawitają lżejsze buty np.klapki,sandały czyli tak myślę maj-czerwiec.
 
reklama
ja w sumie przez cały rok dbam o siebie tak samo, ale częściej wychodzę z domu, więcej okazji do tego, aby się ładnie ubrać ;)
 
Do góry