reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robicie ze sobą na wiosnę??

nikita33 pisze:
Ja narazie jestem na etapie mocnego postanowienia o zapuszczaniu włosów (hehe, ciekawe, jak długo wytrzymam), ale planuje wizytę u fryzjera i jakąś farbę, może pasemka? Tylko już mnie odrzuca na myśl o tym, ze zanim mi włosy urosną, to będę się męczyć z tą nijaką długością i bylejaką fryzurą.... macie jakieś pomysły na ni długie ni krótkie włosy w trakcie zapuszczania? Oprócz czapki oczywiście ;)
można jakoś fantazyjnie popodpinać wsuwkami ::)

a ja już raz byłam na solarium :o czyli wiosna coraz bliżej ;)
 
reklama
Nikita - dobry temat, tylko, że nie wiem od czego zacząć. Wzięłam się za siebie bardzo ostro z kilku powodów: odstawiłam małą od piersi więć mogłam rozpocząć leczenie tzw. gęsiej skórki na przedramionach (nie wiem po co i na co wylazła mi po porodzie), wracam do pracy od 03 kwietnia, no i wiosna...
1.Zaczęłam właśnie od przedramion i niestety leczenie eliminuje opalanie się, więc jestem biała jak śnieg, ale jeszcze tydzień...
2.Rozpoczęłam kolejną terapię zapobiegającą wypadaniu włosów: szampon Dermena, odżywka Henna Wax. drożdże w tabletkach i tabletki Inneov,
3. Kuracja odchudzająca tabletkami Thermal Pro (przerwana po raz drugi ze wzg. na kolejną infekcję wirusową), po których miałam taki power, że ze stepperka nie schodziłam przed upływem 30 min.- i o dziwo skuteczna!
4. Aerobik 2 x w tygodniu już od listopada
5. Przygotowuję się do założenia stałego aparatu na ząbki, więc w tym celu pozbyłam się już 2 zębów i w przyszłym tyg. zakładam aparat!
6. Chyba tuż przed powrotem do pracy zrobię sobie tipsy, chociaż nie wiem jak dam radę pielęgnować małą - boję się. Dyskusyjna sprawa.
7.Mam jeszcze zamiar zrobić yellow peel, aby zlikwidować plamy ostudowe, ale muszę zrobić to w tajemnicy przed TŻ, bo on twierdzi, że nic nie widzi - ja widzę.
8. Fryzje - farbowanie i podcinanie równo co 2 mies.
Same widzicie ile tego jest. Moja siostra twierdzi, że przesadzam, ale muszę sobie zrobić taki "tuning" po ciąży i po rocznym siedzeniu w domu. Poza tym ...............................jestem po 30, a na ulicach tyle zadbanych, ślicznych dziewczyn pewnie się pojawi. Wcale nie chcę czuć się gorsza od nich.
 
Kati: co to za lek na odchudzanie? Możesz coś więcej na jego temat napisać? I nie martw się 30-stką. Dopiero teraz można naprawdę super wyglądać ;D ;) :)!
 
Kati, amabitne plany ;). Po takim tuningu niejedna dwudziestka pewnie będzie Ci zazdrościć. Doskonale Cię, rozumiem, jak ja będę wracać do pracy, to pewnie też będę chciała zrobić dla siebie coś więcej, niż teraz na co dzień.... Ale z jednym to EWCIK napewno ma rację - po trzydziestce też można nieżle wyglądać. I tego się trzymajmy my trzydziestki ;D

pozdrawiam
nikita
 
Heh, a ja silownia 2x w tygodniu, czekam na cieple dni to pójde pobiegac, zaczne na solarium od czasu do czasu, jakies witaminki na cere i samopoczucie a fryzjer juz byl ;D
No i ma m10kg do zrzucenia :mad: fuuuj
 
Jeśli chodzi o odrobinę ruchu, to ja męczę mężusia, żeby mi zakupił fotelik dla dziecka do roweru - będę mogła sobie z nim jeździć - dzieciak będzie miał atrakcję, a ja może zrzucę parę kilo ;)

pozdrawiam
nikita
 
a ja byłam tylko ten jeden raz na solarium i jakoś więcej nie poszłam ::) dziś idę drugi raz w tym miesiącu do fryzjera :p włosy tak mi szybko rosną ze fryzura po 2 tyg się nie układa tak jak przez ten czas no i widać że są dłuższe... :p szkoda tylko że mi tak wypadają ::)

i jeszcze jedną rzecz zrobiłam ale dla siebie na wiosnę :D kupiłam sobie wczoraj dwie pary ślicznych butów na wiosnę ;D
 
reklama
podobno zapuszczam wlosy, a poszlam wczoraj do fryzjera. obciela mnie tak, ze na dlugie tygodnie mam spokoj, niby nadal dlugie, a postrzepione to maxymalnie. fajnie, tylko jak to ukladac?! ;D

no i co wazniejsze na wtorek umowilam sie na farbowanie, i to radykalne ;) jestem blondynka, a wybralam sobie ostry tycjan, na to blond refleksy. a co, wiosna idzie, poszalec mozna ;D
 
Do góry