reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sie kupuje na chrzciny????????

reklama
Pamiatki chrztu sa teraz przesliczne, ale to tylko jako dodatek. Na chrzest - nie wiem w sumie, bardziej bym wiedziala na komunie... Na pewno musialoby byc to cos, co bedzie przydatne, jesli nie od razu, to przynajmniej za czas jakis...
 
Pati przeczytalam tytul watku i pomyslam , ze juz myslisz o chrzcinach swojej dzidzi

teraz to roznie , oczywiscie najbardziej praktyczne ....ale raczej dla rodzicow ....jest kasa , daje sie tez medaliki i krzyzyki podobnie jak na komunie i pamiatki chrztu swietego sa teraz zniewalajaco piekne
 
a może by tak podpytać delikatnie rodziców małej co by najchętniej widzieli, co by im się przydało?
 
Ja mam ten sam problem bo chrzciny mam w ta sobote u brata ale ja daje kase...ale np dają tez biblie dla dzieci, inny brat kupił jakąs odjazdową zabawke ...inni coś ze złota np jakis medalik...
 
Leyna pisze:
a może by tak podpytać delikatnie rodziców małej co by najchętniej widzieli, co by im się przydało?
to chyba najlepszy pomysł.a może jakąś extra zabawke na którą sami by się nie rzucili, tyle tego teraz jest ,jest w czym wybrac
 
nie pytam ich bo pewnie chca siano a to ma byc dla dzidzi prawda?moze zabawke taka lepsza yhyhyh tal albo medaliki złoty o to jakis pomysl :D
 
My kiedys na chrzciny kupilismy taka hustawke domowa dla maluszka. Teraz w sklepach jest tego od groma. Jest w czym wybierac. Na pewno na cos sie zdecydujecie :)
 
czesc!

Co sie kupuje na chrzciny? Wydaje mi sie, ze ciekawym prezentem jest "srebrna lyzeczka" :) Ale taka z grawerem - godzina urodzin, data, czy specjalna dedykacja. Pamiatka na lata.

Ja zamawialam na www.lyzeczki.go.pl i jestem niezwykle zadowolona. Takze polecam.

Milego dnia!
 
reklama
czesc!

Co sie kupuje na chrzciny? Wydaje mi sie, ze ciekawym prezentem jest "srebrna lyzeczka" :) Ale taka z grawerem - godzina urodzin, data, czy specjalna dedykacja. Pamiatka na lata.

Ja zamawialam na www.lyzeczki.go.pl i jestem niezwykle zadowolona. Takze polecam.

Milego dnia!


no to to reklama jak w morde strzelił do tego , ktos poczatkujacy i z pierwszym postem:no::no::no:nie lubie tak:no::no::no:
 
Do góry