reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to może być?

Julcia5536

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
61
Cześć dziewczyny, nie wiem co jest grane okres spóźnia mi się już tydzień ostatnią miesiączkę miałam 11-17 listopada, według kalendarzyka powinnam mieć 8 grudnia, wspolzylam, ale moją jedyną metodą antykoncepcyjną był stosunek przerywany od tygodnia mam albo brązowe albo ciemno żółte upławy, ale jest ich bardzo mało, teraz czuje dziwne uczucie w podbrzuszu, takiej pełności oraz kłucie w dolnej części pleców i jajników już od tygodnia, dodam jeszcze, że karmię piersią już 9 miesięcy i mało dokarmiam dziecko, wczoraj robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Dodam jeszcze że pierwszego okresu po cc dostałam dopiero w sierpniu 2-3 i pod koniec sierpnia, we wrześniu nie miałam, w październiku miałam w połowie miesiąca tak jak i w listopadzie. Co o tym myślicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Skoro karmisz piersią to cykle mogą być nieregularne. Sama karmię już ponad 10 miesięcy i mam cykle przeróżnej długości. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji i skoro nie planujesz ciąży a po cc to nawet nie powinnaś to poproś lekarza o tabletki antykoncepcyjne lub jakąś inną metodę. Skoro masz upławy brązowe i żółte to na pewno też powinien lekarz sprawdzić czy to nie infekcja.
Skoro karmisz piersią to cykle mogą być nieregularne. Sama karmię już ponad 10 miesięcy i mam cykle przeróżnej długości. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji i skoro nie planujesz ciąży a po cc to nawet nie powinnaś to poproś lekarza o tabletki antykoncepcyjne lub jakąś inną metodę. Skoro masz upławy brązowe i żółte to na pewno też powinien lekarz sprawdzić czy to nie infekcja.
 
Rozwiązanie
Do góry