reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co w paszczy piszczy??

Dzisiaj tak spuchły jej dziąsła, że ząbek jakby zniknął, marudzi trochę, a wieczorem budziła się co pół godziny z płaczem a normalnie śpi po 6, 7 godzin bez przerwy :mad: mam nadzieję ze to minie
 
reklama
U nas po totalnym ślinieniu i zarwaniu kilku nocek wykluł się ku uciesze całej rodziny pierwszy ząbeczek Jeremiasia :)
 
Gratulacje dla wszystkich uzebio9nych :-)
U nas mleczaki rosna na calego :-) Juz niezle daja mi popalic :-) Jak sobie dajecie rade, mamusie gryzoni, z wyzywaniem sie Waszych szkrabow na brodawkach?? Bo ja czasami mam glupie pomysly, ze to koniec cycolenia, bo mi mala zaraz poodgryza ;-(
A zebym nie byla goloslowna, to chwale sie tym narzedziem tortur :-) Pereleczki kilka dni temu... teraz juz oczywiscie sa wieksiejsze :-)
wakacje2006krpa335tl3.jpg
 
Kira, Emilka ma boskie ząbki :) Klara ma jednego dotychczas, a drugi siedzi i nie chce wyleźć, a myslałam że wyjdą dwa naraz. Dziąsło spuchnięte ale nic poza tym.
 
My jeszcze czekamy na pierwsze perelki. takze misia nie jestescie sami:)

Wielkie brawa dla Jeremiasza.

Emilka-cudowne zabki, kira, czy Emilka podgryza cie mocno?
 
reklama
Do góry