reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co z ciążą?

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Dziewczyny mam pytanie...
Miałam konizację szyjki(wycinali kawałek,o ile nazwy nie przekrecilam),oraz "składanie jej",tzn była bardzo mocno przerośnięta,więc lekarz ja "zmniejszył"i poskładał bo była jak "kapec"(słowa lekarza)plus jakieś stare pęknięcia (oczywiście mój gin nic nigdy nie widział i przy zabiegu wyszło).
I teraz moje pytanie:gdybym chciała się starać o dziecko to czy ten zabieg ma jakiś wpływ na ciążę?
Może być zagrożenie,że będzie problem z donoszeniem? Ordynator po zabiegu powiedział,że dobrze że mam dzieci bo poród by mega bolal,tzn?No ogólnie poród jest bolesny...
Oczywiście z lekarzem będę rozmawiała,ale najpierw pytam was
 
reklama
Mi lekarz stwierdzil tak '' kiedys jak kobiety nie mogly donosic ciazy to konizacja byla na to lekarstwem poniewaz przez zrosty nie dochodzilo do rozwarcia " rowniez jestem po konizacji . Aktualnie w 11 tc :)
 
Gratuluję i życzę szybkiego i szczęśliwego rozwiązania gdy przyjdzie na to odpowiedni czas
A może mi pani powiedzieć,czy mówił coś pani lekarz na temat porodu?,że będzie cięższy?bardziej boleśniejszy?
 
Narazie mnie nie straszy . Ale jeszcze na etapie staran mowil ze moze byc problem bo po konizacji szyjka macicy moze sie wg nie rozwierac I moze dojsc do rozwiazania przez cc . Ale tak zaglebiajac sie w temat rzeczywiscie moze byc ciezej i bardziej bolec bo to jednak blizna . Ale wcale sie tym nie martwie. Co ma byc to bedzie byle maluch byl zdrowy. Zniose wszystko :)
 
A proszę mi jeszcze powiedzieć.Czy po zabiegu robiąc kontrolna cytologię miała pani już dobre wyniki,czy dalej było coś nie tak?I czy mówił pani coś lekarz na temat tego,że przez dalsze gojenie się rany wynik może być zafałszowany?Robiłam kontrolna cytologię we listopadzie (po zabiegu)i wynik wykazał ,że coś tam się dzieje znowu,ale lekarz mówi,że to może przez gojenie
 
A proszę mi jeszcze powiedzieć.Czy po zabiegu robiąc kontrolna cytologię miała pani już dobre wyniki,czy dalej było coś nie tak?I czy mówił pani coś lekarz na temat tego,że przez dalsze gojenie się rany wynik może być zafałszowany?Robiłam kontrolna cytologię we listopadzie (po zabiegu)i wynik wykazał ,że coś tam się dzieje znowu,ale lekarz mówi,że to może przez gojenie
Wyniczki mialam robione pol roku po zabiegu I byly juz dobre . Biopsja wykazala ze zmiana zostala wycienta w calosci.
 
reklama
Do góry