reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co zrobić żeby przytyć?

Tez sie przyłączam.Ja to juz zalamana jestem tym.Przed ciążo kazdy mi mowil,jak zajdziesz w ciąze i urodzisz to przytyjesz ,hormony ci sie rozleguluja i zaczniesz tyc.
Łudzilam sie na darmo.W ciazy niewiele przytylam a po porodzie to potwornie schudlam.Mimo ze jadlam normalnie.
Karmilam piersia i lekarka twierdzila ze dziecko wyciaga ze mnie wszystko.Potem przestalam karmic,stracilam mleko i nadal bylam chuda.
Zrobilam sobie badania tarczycy z podzialem na frkcje ,poziom hormonow plciowych,pasożyty i wszystko wyszlo idealnie.
Takrze nie mam pojecia czemu chudne, i wlosy wypadaja:((

Wiem tylko tyle ze jak chce sie przytyc to nie nalezy objadac sie slodyczami.To bledne kolo_Od nadmiaru cukru jesc sie nie chce i zjadasz mniej wartosciowych produktow i nic wam nie przybywa.Owszem mozna zajadac slodycze ale dopiero po obfitym posilku a nie zamiast go.
Citrus,ma racje jesli chodzi o produkty.

Ja waze 44 kg:((
 
reklama
Rosi o matko,to naprawdę mało ważysz !
Dla mnie to jasne, żeby jeść zdrowo, a nie opychać się, co może wręcz zaszkodzić a nie pomóc. Ja ogólnie lubię tłusto i niezdrowo od czasu do czasu i wtedy sobie nie żałuję.
Ziemniaki gotowane jem bardzo rzadko, gdyż wolę pieczone:)
ja robiłam badania na tarczyce-jest wszystko ok.
Dzisiaj nawet moja mama się przeraziła "matko dziecko ty znowu schudłaś"
Mam ten sam problem, nie kupuję ostatnio ubrań, bo wszystko wisi na mnie, czuję się brzydka, spodnie wiszą, bluzki staram się nosić obcisłe, bo te luźne, to pogarszają sytuację jeszcze.
Zawsze koleżanki się dziwią, że ja chcę przytyć, bo one by chciały mieć taką wagę jak ja (odchudzać by sie nie musiały) ale mało kto wie, jak to przeszkadza, jak gnaty bolą. Ostatnio nawet źle mi się śpi, czuję twarde łóżko i budzę się obolała.
 
No to witam i tu Happy ;) i pozostałe dziewczyny także :-)

Ja mam ten sam problem . przed ciążą ważyłam 52kg i było ok... w ciąży dobiłam 62kg , ale z porodem spadłam do tych 52kg i spadam dalej . na dzień dzisiejszy waże 45kg i mam ok165 wzrostu ...
i podobnie jak pisze Rosi włosy lecą mi garściami ;//
 
dziewczyny ją przed ciążą ważyła 52 kg ciąży przytylam 18 kg a niecale 2tyg. po urodzeniu synka znów 52 kg. poziom hormonów i wszystkie badania wyszły okey, zjadam 5 posiłków dziennie i dlatego pije historyczne szejki mleczne i niestety nic , włosy też mi wypadają ale to od rozjasniania. Z ubraniami problem tym większy że chuda jestem a biust mam duży.... hmmm ....sama już niewiem co zrobić....
już mam dosyć słuchania jaka że mnie anorektyczka
 
Alutka16-tylko że tych chodzić nikt nie rozumie, albo ludzie mówią że przytyc to nie problem albo że lepiej być chudy niż grubym a to nieprawda, a ci do cyckow moje DD mi w zupełności wystarcza
 
Dziewczyny, z włosami to normalne:tak:
W czasie ciąży po prostu ich nie tracimy, organizm tak funkcjonuje, że rosną jak szalone i nie wypadają.
Za to jakiś czas po porodzie:no::eek:...
Na szczęście to jest problem przejściowy, sam minie.
Z przytyciem, niestety, nie pomogę...heh...chętnie "obdzieliłabym" Was swoim nadmiarem ;-)...Aczkolwiek pamiętam, że po pierwszym dziecku ważyłam 43 kg...
Byc może taka wasza uroda i nic na to się nie poradzi, a byc może jakies leczenie hormonalne by pomogło?Może warto się przejść do endokrynologa, by coś poradził?
 
happybeti tak po ciąży włosy wypadają garściami, ale tan stan nie powinien trwać dłużej jak rok - tak mi powiedziała fryzjerka, bo zdziwiła się, że mi dalej tak lecą (delikatnie mówiąc była w szoku jak mnie niedawno czesała). U mnie ten stan po części wywołały dwie ogólne narkozy, które miałam w niespełna pół roku...
Z tarczycą to już na dzień dzisiejszy wiem, ze coś mam nie tak, ale do endo idę dopiero na wiosnę (kolejki straszne :-(), co nie zmienia faktu, że zawsze byłam chudzielcem i chyba już nim zostanę do końca życia. mam 161 cm, ważę 45 kg :-( A w ciąży przytyłam 15 kg i super się czułam w takim ciele :-) Miałąm cycki:sorry: teraz nie mam nic hehe
Hej Rosi :-)
 
reklama
Do góry