• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Majus dzieki, Oliwi pewnie przejdzie za jakis czas.
za to Majka mojego brata jest juz na antybiotyku, a zaczelo sie od katarku...
moje dziecko juz w piaskownicy.
wziela ze soba kosiarke bo bedzie z dziadkiem kosic podworko.
 
reklama
Karol w styczniu jak mi sie rozchorowal na zapalenie pluc,tez zaczol od kataru a po paru dniach myslalam ze nas szpital czeka.A teraz ta pogoda jest zdradliwa niby cieplo a jak wiater zawieje do szybko mozna cos zlapac.
 
Hej ho. ;-) Ja rano wylądowałam na pogotowiu,bo wstać z łóżka nie mogłam,tak mnie coś napierdzielać w plecach zaczęło. W ogóle ruszyć się nie mogłam. :-(
Dostałam jakieś tabletki przeciwbólowe i rozkurczowe,no i troszkę pomogło.

Ogarnęłam z G. na błysk domek,Zuzia spi,a ja teraz wcinam nasze mega ostre ogródkowe rzodkiewki. :-D :-p
A zaraz idę prostować włosy. :baffled: :-p

A dziś wieczorem wizyta rodziców G. u moich. HuuuuuuuuH!!! :szok: :sorry:
 
Agutka zdrowka:tak:,powiem ci twarda babka z ciebie,rano na pogotowiu a juz domek posprzatany.Ja bym pewnie zdychala w luzku:-p,ale zawsze bylam malo odporna na bol,az sie dziwie ze porod przezylam:-D:-p
 
Hej słonecznie i upalnie. :-D

Agutka zdrowka:tak:,powiem ci twarda babka z ciebie,rano na pogotowiu a juz domek posprzatany.Ja bym pewnie zdychala w luzku:-p,ale zawsze bylam malo odporna na bol,az sie dziwie ze porod przezylam:-D:-p

Ja tam myślę,że każda z nas jest twardzielką na swój sposób. :-)

Agutka nie wiem czy ta głowa to przypadkiem nie boli Cię od kręgosłupa właśnie
wybrałabym się do neurologa na Twoim miejscu i zrobiła prześwietlenia :tak:

Byłam u neurologa. :tak: Jedne leki kazał odstawić,przepisał inne. :sorry: No i dał mi skierowanie do okulisty - idę we środę - bo głowa może też być od oczu,a na dodatek moja Mama ma jaskrę,więc muszę być pod stałą kontrolą okulisty. :tak: Jeśli ten lekarz nic nie wykryje,to mam wrócić do neurologa i będziemy myśleć,co dalej. :tak: ;-)

dzien dobry:))
Agutka i jak sie udal wczorajszy wieczor??

Suuuuper było! :-D Pośmialiśmy się,pogadaliśmy. :-D Nasi rodzice przypadli sobie baaaaardzo do gustu. :-D No i mają wielu wspólnych znajomych i w ogóle wszyscy znają się z widzenia,haha. :-D A później,jak schodziliśmy już do wyjścia,to znowu Babcia ich zaczepiła,bo się przecież kupę lat znają z pracy i tak jakoś wieczór zleciał. :-D
Ale stresa z G. mieliśmy ogromnego... :sorry: :-D :zawstydzona/y: :-p

Poza tym Moja Zuzia jest chora. :-( Ma jakiś suchy kaszel i strasznie wysoką gorączkę. :-( :-( :-(

Już niech się ten kwiecień kończy i te wszystkie choróbska sobie od Nas pójdą!!!
 
Agutka super ze spotkanie sie udalo.
Duzo zdrowka dla Zuzi, moja maruda spi, kurde ja to bym chciala zeby juz tez maj minal i mala wkoncu byla calkiem zdrowa.
jedyny plus wiosny to to ze moje dziecko spiw dzien po 3 godziny...
 
reklama
Ola,ale pewnie lepiej,żeby spała tyle w zimie,bo tą zimową pogodę lepiej przespać,hehehe. ;-)
Zuzia też śpi,ale coś tam pojękuje przez sen - pewnie Ją ta gorączka męczy... :-( A na dworze taka cudna pogoda...
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry