reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Tafi,a Wy już też mieliście wyniki?
Ja też składałam do jednego,ale w dalszej rubryce trzeba było wpisać jedno albo dwa zastępcze,gdyby tu się dziecko nie dostało. :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja nic nie wpisywałam.
Nie, my dopiero mamy wyniki 15 maja.
Pani mi teraz powiedziała, ze oficjalnie za wiele mi nie powie, a nie oficjalnie mam być dobrej myśli :)))
 
Tafi,to nieoficjalnie - fajniutko macie. :tak:

Ola,a Ty jak składałaś podanie,to wpisywałaś inne przedszkola w rubryce? Bo u Nas to był obowiązek. :sorry:
I teraz tak się w ogóle zastanawiam,czy jak złożyłam w jedne miejsce i wpisałam 2 dodatkowe,to czy mogę iść jeszcze do innego przedszkola i wpisać inne dodatkowe... :sorry:
 
Agutka - w tamtym roku gdy Oliwka po raz pierwszy szła do przedszkola to wpisałam jedno zastępcze, ale w tym już nie wpisywałam, bo wiem, że ją przyjmą. A żadnego wyroku też przynosić nie musiałam - przyniosłam później by nigdy przypadkiem nie wydały mu dziecka :-)
 
Tafi,to nieoficjalnie - fajniutko macie. :tak:

Ola,a Ty jak składałaś podanie,to wpisywałaś inne przedszkola w rubryce? Bo u Nas to był obowiązek. :sorry:
I teraz tak się w ogóle zastanawiam,czy jak złożyłam w jedne miejsce i wpisałam 2 dodatkowe,to czy mogę iść jeszcze do innego przedszkola i wpisać inne dodatkowe... :sorry:
Agutka u mnie jest podobnie jedno przedszkole do tego co skladamy i na min zaznaczamy dwa dodatkowe i nie ma mozliwosci isc do innego przedszkola i zapisac podobnie,bo to jest wszystko komputerowo.
Ja jak na drugi rok przedszkola zapisalam mala do innego przedszkola, tego na osiedlu moim, i pomimo,ze nie zapisalam ja do tego co chodzila,to tam jako kontunuacja dziecko bylo automatycznie zapisane, i aby zapisac na moim osiedlu musialam w starym przedszkolu napisac oswiadczenie,ze nie bedzie chodzila,bo w nowym przedszkolu byla zablokowana i nie mogli ja wpisac na liste.
NIE za bardzo zagmatwalam???Wiec jest takie prawdopodobienstwo ze jak w w jednym zapiszesz to jest automatynie blokowana gdzie indziej

a ja mowilam,ze siory mala sie nie dostala do przedszkola
bo w tym roku jest ciezko,bo wszystkie 5 latki musza byc przyjete bo obowiazkowa jest zerowka i im wiecej 5 latkow,tym mniej miejsc do 3 i 4 latkow co ida pierwszy raz,najwieksze prawdopodobienstwo do dostanie maja rodzice co obydwoje pracuja i dziecko chodzilo do zlobka:szok:
i aska pomini,ze dziecko zlobkowe,ale obecnie nie pracuje tylko jej maz i mala sie nie dostala:angry::crazy: bo jeden rodzic pracuje tylko

a w ogule witam
ola sie bawi,czekamy na kopytka
a juz jej sporo krostek wyszlo ponad 200 jak liczylam
 
Aga oby oli szybko przeszlo:)

ja skaldalam podania do kilku przedszkoli,z reszta u nas mozna do ilu sie chce.
ale powiem szczerze w pierwszej kolejnosci interesuja mnie miejsca w dwoch przedszkolach.
to u nas cale dokumenty byly potrzebne, bo na swolo panie nie chca wierzyc.
 
Dzieki dziewczyny
Ola nawet bez problemu ze smarowanie,
tylko czasem sie wierci i trudno trafic w kropke
ale teraz spi wiec mam chwile na bb

A to dla naszych kochanych SOLENIZANOW
Amelko i Oliwierku wszystkiego najlepszego,
zdrowka,szczesci,milosci i duzo,duzo zabawek
od cioci Agi i Olci
urodziny_niesodzianka1_d.jpg
 
ja spóźnione ale najszczersze zyczonka urodzinowe dla kochanych bąblów AMELII I OLIWIERKA - zdrówka przede wszystkim i dużo radości!!!!
hurrrra hurraa 3 latka mam:-)








 
reklama
Do góry