reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla biustów :)

Heheh...ja już jestem na szczęście uświadomiona od dawna....
Ze "stacjonarnych" sklepów polecam Samante...ostatnio obłowiłam się w rozmiary 75 G i H....
Dla osob z Wroclawia moge napisac tez ze Samanta jest w Factory Outlet - ceny rewelacyjne :-)
Z internetowych jest jeszcze np http://www.bellissima.com.pl/index1.php
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zawsze kupowałam staniki w roz 75B a kalkulator wyliczył mi, że mam nosić 70 C lub D (wciąż karmię, więc wielkość odrobinę się zmienia :-p). Dziś wreszcie miałam okazję trochę poprzymierzać. Ale w jednym sklepie dostałam agresora, bo jak powiedziałam Pani, że chcę 70D to ta spojrzała mi na piersi i powiedziała, że B wystarczy. Więc wyszłam :-p
Przymierzałam 70 C i D, a nawet 65 C i D :) zależy jaka firma i jaki model. Jeden stanik zrobił mi piersi o wiele większe :szok::szok: więc jestem w lekkim szoku!
TO DZIAŁA!
 
ardzesh Pewnie, że działa :) kupiłaś coś w końcu czy czekasz aż przestaniesz karmić?
aneta ja się zawiodłam na Samancie, mają strasznie rozciągliwe staniki. W akcie desperacji kupiłam raz u nich F70, co z tego, że miski dobre, jak obwód mogę dać za plecy i dociągnąć tak, żeby zapiąć się z przodu :) pierwszy raz spotykam się z tym, żeby stanik o obwodzie 70 dał się rozciągnąć do ponad 100 cm!!!!
 
Witam a ja od dluzszego czasu nosze staniki i majtki firmy Konrad i jestem bardzo zadowolona. Trafilam na nie przez przypadek bedac kiedys w KDT w Warszawie i tam mi babeczka dobrala super rozmiar i moje piersi sa jak dwie pomarancze :) A bez stanika jak uszy spaniela ale tego juz nie naprawie :)
 
larkaa - jeszcze nie kupiłam :(
Teraz mam sporo wydatków. Musimy kupić nowy fotelik do samochodu, zbliżają się święta więc prezenty i jeszcze moja psiapsiółka bierze ślub za 3 tygodnie. Pełno wydatków :-( a staniki trochę kosztują... Tłumaczę sobie, że skoro jeszcze karmię, to nie muszę... W styczniu karmić nie planuję, więc może się uda! Aż doczekać się nie mogę! :-);-)
 
no ja też czekałam, aż skończę karmić
bezsensu wydawać pieniądze na stanik, który za chwilę może być za duży :)
 
bedytka wrzucasz foty na balkonetkę? :p
jeszcze nie;-):-p ale korzystam z "katalogu staników" i jak sobie coś nowego (czyt. potrzebnego) upatrzę to sprawdzam na dziewczynach i komenty:tak:
to na prawdę działa, chociaż z moim poprzednim dopasowaniem nie było tak całkiem tragicznie, migrować nie musiało praktycznie nic, ale ten komfort jak mi nic nie wylata przy pochylaniu... :-p no i jak rano zakładam, to wieczorem z tego samego miejsca ściągam:-D:-D:-D
mój rozmiar to 70E/pol 70F, już kilka razy w sklepie spotkałam, ale i tak wolę neta, bo wybór ogromny!!

a karminki też mogą być dopasowane:tak::tak::tak: wiem, że nowy to spory wydatek, ale allegro ma wszystko:tak: tylko poszukaj konkretnego modelu w wyliczonym rozmiarze, na karmiące piersi tym bardziej polecam "dopasowany" stanik, efekt będzie widoczny po skończonym karmieniu:-);-)
już mam chyba hopla na tym punkcie, bo w pracy za wszystkim łażę i strzelam (obwodami) po plecach:-p ciekawe kiedy mnie kto strzeli;-)
 
szczerze - to kupię wiele rzeczy używanych. Ale bielizna osobista używana jest dla mnie trochę niesmaczna :zawstydzona/y:
Poza tym, staniki są rozciągliwe. Kupię używany 70 a przyjdzie rozciągnięty na 75 ;-):-)
Wolę nówkę.
 
reklama
kurcze wyliczylam sobie kalkulatorem i mi wyszlo 70 D :szok:
"D":szok::szok::szok::szok::szok:???? no szok , pisalam wczesniej ze ma o rozmiar roznice w piersiach jedna B druga C no ale D :-D:-D:-D:-D:-D:-D wymieszlao sie, jutro pojade i zobacze, poprzymierzam cos :-p
ja mieszkam w Norwegii i tutaj staniki kupuje albo w H&M , cubus albo w kappahll :tak: to sa jedyne tanie bo pozniej juz w butikach z bielizna to za glowe mozna sie zlapactakie ceny :-D
a jak zamowie z neta to mi clo nalicza od zakupow przez neta z zagranicy :-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry