reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla biustów :)

w butikach z bielizna to za glowe mozna sie zlapactakie ceny :-D
kupisz jeden dopasowany w butiku i innego nie będziesz chciała:-) możesz mi wierzyć;-)
niestety nie wiem, jaki marki są dostępne w Norwegii, ale poszukaj może tych najpopularniejszych "brytyjczyków" a nóż są dostępne przez neta miejscowego, albo jeszcze lepiej w stacjonarnym sklepie, powodzenia w przymierzaniu!!
 
reklama
Wlasnie uzylam kalkulatora to wyliczenia rozmiaru stanika i wyszlo mi ze mam 75A- PL rozmiarowka a IE,UK 34B a nosze 36B i wydawal sie dobry......czyli chyba nie jest tak zle:-p
 
Kurczę to w naszym społeczeństwie nadal widzę króluje model określania wielkości miseczki po literce, a to jest błędne. Sama literka guzik nam mówi, potrzebne są też cyferki :)
ja sobie mogę powiedzieć, że mam 60 ff, ktoś powie "boże drogi ff? toż to dolly parton", a dupa właśnie :) przeciętniak normalny.
60ff=65e=70d (UK=mniej więcej)

pozwolę sobie wkleić tutaj zdjęcie ze strony stanikomania.pl

75Cversus65E.jpg
 
A ja to nawet 75FF(lub 34FF):shocked2:Ale ja akurat mam za duży biust.Prezent od cycatej babci i mamy:sorry:Ale fakt,faktem,że teraz przynajmniej wiem,czemu mi bimbałki w staniku bokiem wyłaziły:eek:Jak się je wciska w 75 DD:confused2:...
 
Witajcie ja całe życie(no połwe) nosiłam 75D , w niektórych sama zwężałam sobie je pod biustem,bo 70 D trudno było znaleść.A tutaj wyszło,że powinnam miec:UK28E (60E) PL60FTylko do tej pory szkoda mi było kasy za drogie staniki,A i takiego rozmiaru to ja nigdzie nie widziałam.:sorry:
 
Ja ze stanikami mam taki problem, że po karmieniu mam jedną pierś większą a drugą mniejszą. Jak w jednej miseczce ładnie leży to druga za duża. No i jak dobrać dobrze biustonosz :eek: tak chyba do miseczki d to można znaleźć jeszcze takie z "gąbeczkami" wsuwanymi w miseczkę, a jakie są sposoby na wyrównanie piersi przy miseczce f-g:confused:
 
reklama
Do góry