reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla biustów :)

No niestety zawsze jak jest mała konkurencja i duży popyt to ceny takie są.
Polecam polować na promocje :)
 
reklama
:)

Ja pierwsze dobre stanikowe zakupy zrobiłam w sklepie KAROline.pl - Bielizna, piżama, koszula, szlafrok, biustonosz
przymierzyłam z 20 albo 30 zanim znalazłam idealny! I zajęło to dobrą godzinę, ale było warto. Z wcześniej nosznoego 75C/70D, teraz kupuje 65DD, a pasują też niektóre modele niektórych firm 60F. Najlepiej mi odpowiada firma Panache i taki stanik kupiłam w sklepie za 169zł. Kolejne na allegro za 1/3 ceny! Oczywiście nowe, niektóre z metkami wypisywanymi ręcznie i zostałam przy Panache. Tylko jedne zakup na odległość nie do końca udany, z mojej winy, bo nie doczytała, że zaniżona rozmiarówka i bardziej będzie pasować na 65D, więc odprzedałam chwilę później na Allegro:)
Zdecydowanie polecam wybranie się do sklepu z pełną rozmiarówką, zarezerwowanie trochę czasu i kasy na strat;) Warto!! Biust po 2 miesiącach zakładania dobrego stanika i waga - układania w nich piersi - wygląda inaczej:)
 
Mnie kalkulator wyliczył 75 G. Kiedyś nosiłam biustonosze 85C. Jak mi kiedyś ekspedientka wymierzyla w sklepie, to "przesiadłam" się na 80F. 75 nie kupuję, bo mi w nich duszno.
Przejrzałam ten poradnik dotyczący staników, no i stwierdziłam, że biustonosz, który mam na sobie jest dobrym wyborem. :)
Teraz szukam biustonosza dla karmiących matek. Urodzę za 2 miesiące. Czy to prawda, że biust może urosnąć o 2 numery u karmiącej?
Mieszkam w Szczecinie. Czy może ktoś wie, gdzie tu mają takie duże miski dla karmiących. Niestety największy jaki znalazłam, to E. A głównie są tylko do D.

Pozdrawiam Hania
 
północny wiatr u każdej kobiety jest inaczej, ale mi biust urósł o dwa rozmiary. Nie znalazłam dla siebie stanika niestety (nie wiedziałam wtedy jeszcze, że można na internecie znaleźć takie rozmiary na odpowiednich stronach) i przez to biust mi strasznie padł, także jak masz szansę to zadbaj o to, bo ja żałuję bardzo, że bardziej nie przyłożyłam się do poszukiwań.

W szczecinie jest sklep Ebras.
[FONT=times new roman,times,serif]Ebras
Królowej Jadwigi 9/1
Szczecin
[/FONT][FONT=times new roman,times,serif]www.ebras.pl[/FONT]
 
wiaterku, ale nie szalej za bardzo z tymi karmnikami ;-) U mnie urósł tylko troszeczkę. Tak z pół rozmiaru ;-):-) Jak kupisz teraz o dwa rozmiary większy, to możesz się później wkurzyć, że kasa poszła w błoto. Poza tym, sporo dziewczyn kupuje kilka staników przed porodem, a późnij okazuje się, że nie będą karmić :sorry:
 
Planuję zakup jednego biustonosza. A potem, jak już będzie szansa na wyjście i będzie wiadomo na czym stoję z tymi rozmiarami może drugi.
No tyle, że od początku warto mieć coś na zmianę, jak się mlekiem zaleję.
Pamiętam, że siostra miała taką krotką koszulkę na gumce pod biustem. Jak miała dzieci nie było wtedy biustonoszy dla karmiących. A może coś innego można by ubrać w zastępstwie tak żeby przetrwać trudny czas?
Nie wyobrażam sobie zakupu biustonosza bez mierzenia. Zawsze biorę w sklepie z bielizną z 10 biustonoszy do mierzenia i czasem jeden góra dwa wyglądają na mnie dobrze i dobrze trzymają biust. A czasem trafiają się biustonosz, które mnie "gryzą". :-D
Dzięki Larkaa i Ardzesh za odpowiedzi.
Pozdrawiam Hania
 
reklama
Do góry