reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla biustów :)

a ja właśnie testuję nową arizkę;-) o taką, a poza tym też lubię Panache:-)
Panache Superbra Ariza Teal/Gold Teal/Gold | Biustonosze | miękkie | Body.sklep.pl - Bielizna damska - Lublin
tylko bordową, no i za połowę tej ceny;-) Mikołaja już mam, a co!!
co do wzrostu biustu w czasie karmienia, u mnie też urósł o 2 rozmiary, ale tylko przy nawale pokarmu, po kilku dniach utrzymywał się tak o rozmiar większy, poluj na promocje, na pewno coś w fajnej cenie się znajdzie:tak: może coś takiego:
http://www.intymna.pl/c31,150,0,0,0,biustonosze_ciaza-karmienie
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja z tej strony co podałaś miałam ten stanik Benefita w kropki. Wizualnie śliczny jest, ale zamówiłam przez internet za duży...wisiał na mnie, a ja głupia w nim chodziłam ;)
 
O widze że Wątek w sam raz dla mnie:):)
JA jakiś czas temu się też przekonałam ile może dobra bielizna. Nowiłam 80D - był oczywiście za szeroki po biustem ale przy mniejszym oczywiście mniejsza miska. Ale Niestety jeśli chciałam poszaleć i kupić coś nie w czarnym albo białym musiałam brać co było. W wakacje kupowałam stanik biały i w końcu dobrałam sobie. Z 80D zrobiło się 70/75 F!!! Tylko że niestety na mojej "wiosce" sklepy z bielizną nie soą zaopatrzone w ciekawe staniki w tych rozmiarach. Tzn. nie czarne i nie białe:(:(
Dlatego zaczęłam sie zastanawiać nad ... otworzeniem czegoś takiego:):) Bo umówmy się - nie każda kobitka lubi kupowac przez net. Zwłaszcza że stanik najlepiej założyć sie i przekonac bo rozmiar rozmiarowi nie równy:)
 
jak dobrze, że tu trafiłam! nie pamiętam od kiedy szukam dobrego sklepu z biustonoszami i nic nie mogłam znaleźć. mam spory biust i w dodatku z lekką asymetrią, więc kupienie czegoś w normalnym sklepie graniczy z cudem.
zaraz zabieram się do przeglądania linków!
 
za dużo http jest ale jak juz sie wejdzie po odjęciu jednego, to na allegro pisze,że strona jest archiwizowana:-(
 
ja też niedawno odkryłam swój prawidłowy rozmiar całe życie 75 d z podjerzdżającym do karku zapięciem, okazało się że strzałem w 10 było 65 g i tego się trzymam narazie póki karmię potem miseczkę zapewne zmniejszę ale teraz ten rozmiar daje mi pełną satysfakcję:)
 
reklama
Do góry