reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla biustów :)

dorwałam strój kąpielowy o 60% taniej niż w sezonie, ostatnio rozmiar i był na mnie idealny! jaka jestem szczęśliwa. Oczywiście strój kąpielowy - dobrze dobrany ;) Niestety takie kosztują normalnie w komplecie około 350-400 zł, także mam powody być szczęśliwa :)
 
reklama
larkaa wklejaj fotkę co to za cudo zakupilas, ja na ten sezon tez cos bede musiala zakupic a mam z tym problem bo jak gora dobra to dol workowaty...
 
Panache Floral
panache-floral-cream-plunge-top-thumb2.jpg

FLORAL_plungeBikinicrop.jpg


Ja właśnie koniecznie potrzebowałam stroju. Ostatnio byłam z mężem w Aquaparku to piersi mi wypadały przy każdym ruchu ręki, także 1,5 godziny przeleżałam na leżaku ;/ A niestety komplety nie dla mnie.
 
zamawiałam ze strony Bradea.pl , ale to był ostatni rozmiar stanika i majtek, akurat trafiłam z numeracją :)
musisz pochodzić po sklepach w necie i poszukać, wieczorem podam Ci różne adresy sklepów.
 
Podaję stronki:

bradea.pl
dopasowana.pl
karoline.pl
body.sklep.pl
schedar.pl
lingeria.com
lamujer.pl
 
wyprzedaże strojów zaczynają się po wakacjach odrazu, teraz już coraz mniej będzie, bo w styczniu nowe kolekcje pomalutku zaczną wchodzić. Musisz chodzić po stronach i szukać swojego rozmiaru, bo wszędzie są tylko resztki, w sensie po jednym rozmiarze z danego modelu np.
 
hej. To ja też się pochwalę moimi przejściami :)
Zawsze nosiłam 75B :) (tak, tak wiem jak 80% Polek) i pojawił się artykuł w Wysokich obcasach o dobieraniu staników (powinni tego uczyć w szkole). nabyłam stanik 70D :), po pewnym czasie piersi odżyły i potrzebowałam 70E (a obecnie w ciązy 70 F). na szczęscie pasuje mi polska firma Alles, kótra ma całkiem ok ceny i robi też dla kobiet karmiących bardzo ładną bieliznę
 
reklama
czesc.

A ja mam problem... Bylam dzis na wielkiej wyprawie po stanik... rozmiar dobrany - 75E. Niestety wrocilam do domu z pustymi rekami.
W wiekszosci sklepow ekspedientki robily wielkie oczy jak uslyszaly jaki potrzebuje rozmiar i poinformowaly stanowczo, ze takiego nie maja. :confused:
Chcialam cos dobrego do max 100zl. Bylo kilka przecen, ale przebrane rozmiary.

Zdecydowana jestem juz na sklep internetowy, ale nie znam dobrego i w miare mozliwosci taniego :confused:

Pomozcie!



aaa.. i dodam, ze koniecznie szkam bardotki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry