reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla biustów :)

czesc.

A ja mam problem... Bylam dzis na wielkiej wyprawie po stanik... rozmiar dobrany - 75E. Niestety wrocilam do domu z pustymi rekami.
W wiekszosci sklepow ekspedientki robily wielkie oczy jak uslyszaly jaki potrzebuje rozmiar i poinformowaly stanowczo, ze takiego nie maja. :confused:
Chcialam cos dobrego do max 100zl. Bylo kilka przecen, ale przebrane rozmiary.

Zdecydowana jestem juz na sklep internetowy, ale nie znam dobrego i w miare mozliwosci taniego :confused:

Pomozcie!

proponuję napisac do nich i moze wskaża Ci gdize możesz poprzymierzać ich staniki
Sklep Alles.pl (ceny około 70 zł). Mi bardzo pasują, ale polecam mierzyc.
 
reklama
ja akurat alles nie polecam, bardzo się rozciągają w obwodzie a i mostek wcale nie przylega:tak:
spróbuj może od takiego: Curvy Kate Emily White | Biustonosze | miękkie | Body.sklep.pl - Bielizna damska - Lublin to bardzo popularny model i występuje w wielu kolorach, ja mam kremowy i czarny, jak wypatrzysz sobie jakiś konkretny model to przejrzyj kilka sklepów internetowych, czasem są różne ceny i warto poszukać, kilka postów niżej wklejałyśmy linki do dobrych i sprawdzonych sklepów:tak:
sklep internetowy, polecam, darmowa przesyłka i ekspresowa obsługa:
Body.sklep.pl - Bielizna damska - Lublin
 
ja akurat alles nie polecam, bardzo się rozciągają w obwodzie a i mostek wcale nie przylega:tak:

mam dwa modele i mi ise nie rozciągly. A co do przylegania, tak jak zaznaczyłam mi pasuje :) widocznie mam taką budowe jak ich manekiny :).Daltego ja jestem za mierzeniem stanika :)
 
też miałam Alles, rozciąga sie co najmniej jak Samanta, mogę dwa razy zawinąć obwód wokół siebie ;/

dziulla teraz w sklepach internetowych są wyprzedaże, napewno znajdziesz coś dla siebie, ceny są dużo korzystniejsze, kilka stron wcześniej podawałyśmy linki do wielu sklepów.

ja się pochwalę swoim nowym nabytkiem
1213.jpg
 
larkaa i jak się "nosi", bo też się przyglądałam, no i za ile dostałaś;-) czerwony też jest sliczny, czarny sobie superbra gładki sprawiłam, to może ten w innym kolorze:-D
 
zapłaciłam za niego 169 zł
na pewno muszę stwierdzić, że przód jest idealny, nie na darmo o Tiffanym mówi się plunge idealny. Mnie np ciężko znaleźć jakiś, bo mi piersi zawsze przodem uciekają, a ten trzyma jak należy. Kształtuje rewelacyjnie.
Tył za to jest okropny, ten śliski obwód lata po całych plecach, ja zazwyczaj noszę obwody 65, a tu mi obwód podjeżdża do góry masakrycznie, w dodatku po jednym dniu chodzenia mam maleńkie obtarcia pod pachami przez to, że ten obwód chodzi i obciera.
Nie jest to stanik codzienny.
 
Bardzo ciekawy temat!
I przede wszystkim wazny...

Stwierdzam, moj rozmiar - 65C. Zerkam na metke swojego stanika - 38/85 :baffled:
Dodam, ze nie jest to markowy stanik... co to za rozmiarowka :confused::confused::confused:

I jeszcze jedno.. jaki sklep internetowy polecacie?
co chce na urodziny... wlasnie zdecydowalam - porzadny stanik :tak: napewno bedzie to dobry wybor zwlaszcza po zakonczonym karmieniu piersia... boje sie jednak, ze zamowiony stanik nie bedzie pasowal dlatgo proisze o linki do zaufanych sklepow internetowych w ktorych rozmiarowka jest rzeczywista.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry