reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla biustów :)

Ja ze stanikami mam taki problem, że po karmieniu mam jedną pierś większą a drugą mniejszą. Jak w jednej miseczce ładnie leży to druga za duża. No i jak dobrać dobrze biustonosz :eek: tak chyba do miseczki d to można znaleźć jeszcze takie z "gąbeczkami" wsuwanymi w miseczkę, a jakie są sposoby na wyrównanie piersi przy miseczce f-g:confused:

biustonosz dobierasz zawsze do tej większej piersi, jeśli asymetria jest widoczna to dajesz wkładkę do jednej miseczki (czasami nawet i dwie).
Pamiętaj, że asymetrię ma większość kobiet na tym świecie i nie jesteś w tym odosobniona :) ja też mam asymetrię, w jednych stanikach ją widać, a w innych nie.
 
reklama
ja to zawsze mam problem z doborem stanika i zawsze biore ten z najmniejszymi miseczkami!
Nawet jak karmiłam piersia to sie strasznie męczyłam bo tak małe piersi:-D:-D a co dopiero stanik!

te co mam wydaja misie dobre i wygodne a z tego co liczyłam na tej stronie to wyszło mi 70F :szok: wiec chyba cos nie tak:eek:
 
paaulisia20 - ale jak będziesz kiedyś na zakupach, to skocz do jakiegoś sklepu z bielizną i przymierz z ciekawości :)
Dalsza literka alfabetu nie oznacza wcale większej miseczki! :) Przymierz sobie e i f :) i zobaczysz różnicę
 
aneta ja się zawiodłam na Samancie, mają strasznie rozciągliwe staniki. W akcie desperacji kupiłam raz u nich F70, co z tego, że miski dobre, jak obwód mogę dać za plecy i dociągnąć tak, żeby zapiąć się z przodu :) pierwszy raz spotykam się z tym, żeby stanik o obwodzie 70 dał się rozciągnąć do ponad 100 cm!!!!
Larkoo - nie wszystkie modele od nich takie sa.....ja jak mierze to widze roznice i tych rozciagliwych nie kupuje....te co mam nawet przez dlugi czas trzymaja dobrze :tak:
 
Martussa82 ten link od ciebie się nie otwiera.
Ja wam powiem,że tez mam jedna pierś większą od drugiej.Przed ciążą miałam 70 DD,w ciąży 75E-F po ciąży zmalały do 70B,a teraz znowu wróciły do 70 D czy E jak wskazuje przelicznik na stronie.
 
reklama
Teraz i mnie się otworzyła:-p
Szkoda ,że tylko tam są te przymiarki,a nie w różnych miastach Polski.I ,że te biusty jak już są maja takie ceny:szok::szok::szok:
:-(
 
Do góry