reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cud

Może są tu wrocławianki które polecą jakiegoś lekarza z którym warto się spotkać na pierwszej wizycie ?
Mój ginekolog to tylko w centrum leczenia niepłodności
Jest dużo dobrych lekarzy we Wrocławiu, w zależności od tego na czym Ci zależy - czy prywatnie, czy na NFZ, czy ma pracować w szpitalu i jeśli tak to w którym, z jakiej części miasta. Jest fajna grupa na FB: "Hallo gdzie rodzić - Wrocław?", tam dziewczyny dzielą się doświadczeniami w tematach ciąży, porodów i lekarzy.
 
reklama
Może są tu wrocławianki które polecą jakiegoś lekarza z którym warto się spotkać na pierwszej wizycie ?
Mój ginekolog to tylko w centrum leczenia niepłodności

A szukasz kogoś na NFZ czy prywatnie? Chcesz, żeby to był lekarz pracujący w szpitalu czy niekoniecznie?

Wej na fb - hallo gdzie rodzic Wrocław i tam jest mnóstwo polecanych lekarzy.

Trzymam kciuki!!!
 
Sama nie wiem? Dołączę do grupy na FB i poczytam gdZie najlepiej i jak ? Prywatnie czy na NFZ ? Na NFZ pewnie nie traktują człowieka jak prywatnie ? 😒 światem rządzi pieniądz niestety, ale może są wyjątki ?
 
Są fajni lekarze na NFZ, jak poczytasz na wątku na fb to jest ich dużo. A prywatnie też nie zawsze jest super. Ja w poprzedniej ciąży poszłam kilka razy prywatnie do lekarza ze szpitala na Borowskiej, niby wszystko ok bo zawsze miły itp ale za każdym razem traktował mnie jakbym była u niego pierwszy raz. Lekarz z mojej przychodni za to przygotowany do każdej wizyty.
 
Jeżeli chodzi o witaminy dla ciężarnych to ja też od początku jestem na samym femibionie i lekarz przytaknął na ten wybór :)
Trzymam kciuki za Twój cud 🥰🥰🥰🥰
 
Teleporada będzie dobrym sposobem jeżeli chodzi o ewentualnie inne leki na podtrzymanie ciąży.
Może masz możliwość kontaktu z lekarzem ginekologiem, który zna Twoje zmagania z zajściem w ciążę? Dziewczyny na początku często biorą leki typu duphaston czy luteinę, niektóre muszą robić zastrzyki z heparyny czy brać dodatkowo acard.
Co do wizyt ja polecam tę prywatnie, na NFZ często jest mało informacji, dziewczyny nie mogą patrzeć w ekran USG albo nie dostają pamiątkowych zdjęć z USG. Myślę, że w przypadku tak wystaranej ciąży może to być dla Ciebie ważne :)
 
Wiesz co jesli mialas juz przejścia to myślę, ze lekarz da ci na podtrzymanie cos takze moze i racja aby zadzwonić do lekarza. Niz potem martwic sie, ze sie moglo a nie zrobilo
 
Jeśli miałaś tak duże trudności z zajściem w ciążę i nieudane in vitro, myślę, że najlepiej w Twoim wypadku byłoby w ogóle przenieść prowadzenie ciąży do specjalisty z kliniki leczenia niepłodności. Ja sama prowadziłam swoją ciążę tam, gdzie miałam ivf ze względu na to, że lekarz był już świetnie zapoznany z moją sprawą i wiedział jak działaś oraz jak ze mną postępować. Naprawdę polecam.
 
reklama
Do góry