reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cukrzyca ciążowa

reklama
przy pierwszej - 50g - to popiłam może łyk, a przy tej drugiej - 75g - byłam na czczo i nie popijałam niczym tylko zgodnie z zaleceniem wkropiłam do tego świństwa cytrynę.
 
Ja dzis odebralam moje piatkowe wyniki. :D Norma 65 - 115. Na czczo mialam 66,a po godzinie i 50g mialam... 86,jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! ;D

A ciesze sie tymbardziej,gdyz moja babcia ma cukrzyce.
 
Dziewczyny, czy w Polsce każda 'ciężarówka' ma zlecane badanie na poziom glukozy, czy lekarz decyduje?
Tak się pytam bo moja gin tutaj (za granicą) na pytanie o poziom cukru, powiedziala, ze mnie to niepotrzebne...? ???
 
Dziwna jakaś ta Twoja ginekolog , każdy lekarz mówi , że teraz u każdej kobiety w ciąży robi się badania na cukier
 
Adasia, czy dziwna to nie wiem, nie mnie to oceniać. To moja pierwsza ciąża i jak do tej pory nie mam do pani ginki zastrzeżeń. Sama sobie skierowania na glukoze nie przepisze pozostaje mi ufać jej "zdolnościom" :)
 
reklama
Ania, a to moja druga ciąża, do lekarza nic nie mam i nie musiałam też robić tego badania. Zresztą ja jakoś sie już na początku dziwiłam jak czytałam jak dużo badań niektóre dziewczyny robily na początku ciąży. Oczywiście można sie przebadać "na wszystko" żeby być spokojnym.
 
Do góry