reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
spróbuje, w sumie nie wiem czemu, bo podobno jest mało wartościowy tak mi mówiła. Zreszta tak samo mówiła mi o chełbie mieszanym z ziarnem że tez nie bo tam maka pszenna jest ( ten chleb jest naturalny bo moja mama sama go wypieka) i cukier po śniadaniu był max 111, wiec zamieniłam na żytni i dzisiaj po śniadaniu ze 100% chlebem żytnim cukier 158 wiec ten chleb żytni jak dla mnie wcale nie jest dobry. Zresztą tak samo mam po płatka owsianych górskich nie błyskawicznych cukier mam wysoki wiec ich nie jem a po Corn Flakes (a tez mi ich dietetyk nie zalecał, bo złe) wcale wysoki nie jest bo tylko 111-115 Normalnie już się w tym wszystkim gubię.
 
hej, spróbuj wypić jak najwięcej wody przed snem, ze 2 szklanki i jak będziesz się budzić w nocy na siku to możesz dopijać jeszcze wody, ja tak robię , ketonów nie ma bo woda wypłukuje a i cukier na czczo dzięki temu mi się bardzo poprawił, teraz to jest 72-85 max, Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook zajrzyj tutaj jest mnóstwo rad
 
Dziękuję za linka :) Wodę staram się pić w jak największych ilościach ale spróbuje tak jak ty 2 szklanki na raz przed snem.
 
Mi pomaga kanapka z serem żółtym na ostatnia kolacje nie mam ketonó i cukier tez w miare ok a co do ketonów to niekoniecznie chodzi o ostatnia kolacje bo z tego co mi wiadomo to to co jemy w ciagu dnia tez ma wplyw na ketony czyli nie możesz sie głodzic w ciagu dnia i w nocy.
 
spróbuje, w sumie nie wiem czemu, bo podobno jest mało wartościowy tak mi mówiła. Zreszta tak samo mówiła mi o chełbie mieszanym z ziarnem że tez nie bo tam maka pszenna jest ( ten chleb jest naturalny bo moja mama sama go wypieka) i cukier po śniadaniu był max 111, wiec zamieniłam na żytni i dzisiaj po śniadaniu ze 100% chlebem żytnim cukier 158 wiec ten chleb żytni jak dla mnie wcale nie jest dobry. Zresztą tak samo mam po płatka owsianych górskich nie błyskawicznych cukier mam wysoki wiec ich nie jem a po Corn Flakes (a tez mi ich dietetyk nie zalecał, bo złe) wcale wysoki nie jest bo tylko 111-115 Normalnie już się w tym wszystkim gubię.
Ja mam z chlebem żytnim dokłdnie tak samo wiec kupuje zytnio razowy i jest ok a tez mi powiedzieli ze tylko zytni ale że mam testowac po ktorym jaki cukier. Platki owsiane tez mi podnosza dlatego kupiłam jeczmienne i nawet sa smaczniejsze a cukier ok
 
reklama
Pieczywo suche waza u mnie wchodziło w grę. No ale fakt dosyć ze nie jest wartościowe to jeszcze ma chemię w sobie wiec raczej zdrowia nam nie doda. Natomiast może nie podnosić cukru. Ja nie mogłam pic mleka na noc oj chyba miałabym cukier ze 150. U mnie obniżało cukier picie wody, jedzenie jabłek, ruch i regularne jedzenie. Jak się chodzi głodnym to rośnie cukier. Tak stres tez podnosi cukier. Poczekaj na wizytę u diabetologa i nie denerwuj się na zapas. A próbowałaś kaszę? Kasza jest super. Nasyca, można dużo zjesc a nie podnosi cukru. U mnie owsianka z mlekiem To było zabójstwom tak samo jak jakikolwiek chleb prócz tego suchego. No i mi nawet zodkiewkq podnosiła. Ale ja nie byłam na insulinie do dnia porodu bo ja miałam rano cukier 50 :/
 
Do góry