reklama

ćwiczenia w ciąży

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez serduszko, 5 Styczeń 2006.

1. serduszko

serduszko Fanka BB :)

czy ćwiczycie w ciąży ?// bo ja w zasadzie bym sobie ćwiczyła tyle ,ze nie wiem czy wolno ??????

2. pati80

pati80 MAMA SIERPIEN'06 MISI

Ja cwicze ale spanie :laugh: nie mam sily na nic jedynie codziennie spacery wieczorami a tak to nic ;)pozdrawiam

3. reklama
  4. karoo-kp

karoo-kp Mama Jagodzianki

Podobno basen jest dobry dla ciezarnych, tak od poczatku drugiego trymestru.

5. silunia

silunia mama Zuzu

ja pytalam mojego gina czy moge plywac , powiedzial , ze oczywiscie , nieforsownie i bardziej relaksujaco niz wyczynowo , ale jak najbardziej sie troszke ruszac , to podobno dobre dla mnie i dziecka tez , rozciaga miesnie i juz przygotowuje do porodu , wiec chodzimy sobie na basenik cala trojeczka , ja , dzidzius i tatus raz w tygodniu , super relaks w piatek wieczorem po calym tygodniu pracy .....polecam jak najbardziej ;D

6. karoo-kp

Wiesz, ze sprobuje. Ja mam problem z wyjsciem na basen, bo sie wstydze :-[ a poza tym za kazdym razem po powrocie do domu mam chore gardelko i cewke moczowa. ale moze w ciazy bedzie lepiej?? Jak tak, to sie poswiece :D Dla dzidziusia :D

7. silunia

silunia mama Zuzu

karoo jaki wstyd , ja niestety wenus z milo nie przypominam , ale sie tym kompletnie nie przejmuje , ze mna na basenie bardzo czesto plywaja panie konkretniej postury nie maja zadnych obiekcji , nikt nie bryka ze plywa z nimi wielorybek ;D a ja niedlugo takim wielorybiem bede ;D

8. karoo-kp

Ja i bez ciazy jestem ;) ale sie za bardzo nie przejmuje :)

9. silunia

silunia mama Zuzu

karoo tak trzymac ;) zadowolona mamusia to zadowolony dzidzius ;D

10. reklama
  11. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

no ja też z chęcią bym chodziła ale po ostatnim basenie od razu się przeziębiłam i boję się że jak znów pójdę to znów sie przeziębię :/

12. karoo-kp

Ehh, no i to wlasnie jest to niebezpieczenstwo. Ja sie w sumie bardziej boje o moj uklad moczowy niz o cokolwiek innego...

Poleć forum