reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna lista

Ja znam tego Szyszko. Tzn., moi rodzice i wujkowie się z nim znali. Wiem, że jakiś czas temu przez kilka lat nie mógł wyjść z alkoholizmu, może siedziw tym nadal. A poza tym, wiem również, że był przodującym lekarzem wykonującym nielegalne aborcje. O jak on sie cieszył, jak wchodziła ustawa zakazująca ich wykonywanie. Bo co jest nielegalne - mówił - jest bardzij opłacalne. I rzeczywiście w bardzo krótkim czasie dorobił sie ekstra fury. Można się po takim czlowieku wszystkiego spodziewać. Pozdrawiam i współczuję.
 
reklama
Do czarnei lity mozna doidac szpital w Pabianicach ,tam jak sie da kase to wszstko bedzie ok.Ale w pszchodni pszyszpitalnej ludzi tesz tam olewją.PASKudnie do ludzisię tam odnosza. Porodówka jest do kitu,tam nawet dziecka nie potrafili mi uratować.muj dzidzius miałby teras 2 latka załuje ze niepodałam ich do sądu ,teraz jak by misię drugi ras taki cosi psztrafiło to podam ich do sądu NIE bedzie LITOSiC. :mad: :mad: :mad:
 
Ja jestem z Gdańska i dodaje do tej listy dr. ginekolog z przychodni przy ulicy Jagiellońskiej. Baba do bani, po drugiej wizycie w siódmym tygodniu ciąży zażyczyła sobie łapówkę za zwolnienie lekarskie. Prosto w oczy!! Dodam, że zwolnienie ze względu na stan zdrowia dostalam od innej lekarki bez żadnego problemu. Omijajcie tą przychodnię z daleka. Pozdrowionka
 
Moj drogie,
Pani Dr Lidia Sztand....Warszawa
Siedzialam u niej w ciązy, tuż przed okresem którego nie dostałam, a ona na podstawie moich wyników powiedziała, ze nie mogę być w ciąży. Ja coś czułam i zapytałam, czy może jakiś cud i teraz jestem w ciąży????
Raczej nie - brzmiała odpowiedz.
Przepisała hormony
W dzień miesiaczki, tknięta przeczuciem zrobiłam test. Dwie kreski!!!! Ale to niemożliwe!
Zadzwoniłam do Pani Dr z radosną nowiną, a ona odpowiedziała mi że nie może rozmawiać, bo jest na działce i byc może był jakiś pik hormonów!!!!!
Najważniejsza sprawa w moim życiu, a ona mi tu z jakimś pikiem wyskakuje!!!!
Już nie poszłam do niej
Chodzę teraz do Dr Witolda Osóbki Morawskiego, jestem bardzo zadowolona
 
Pan doktor Janecki- przychodnia w Gdyni-Chylonii na ulicy Wejherowskiej. O tym, że mam nadżerkę, dowiedziałam się nie od niego ale dopiero na sali porodowej. Rutyniarz przestraszny, badanie u niego nie trwało 3 minut- dwa paluszki, szybki looker przez wziernik i oczywiście wszystko w porządku. Z badań miałam wykonane jedynie USG i morfologie. Niestety, jako nie do końca uświadomiona, w pierwszej ciąży, nie wiedziałam, jakie badania powinnam mieć właściwie wykonane. O badaniach w czasie ciąży dowiedziałam sie dopiero na tym forum, niestety na niektóre było już wtedy właściwie za późno. Na utrzymujący się koło miesiąca stan podgorączkowy przepisał mi relanium, stwierdził, że podstaw do zwolnienia lekarskiego nie ma i dał do zrozumienia, że jeżeli zależy mi na zwolnieniu to mogę się zgłosić do jego prywatnego gabinetu (podał adres i cenę wizyty). Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, pomimo tego, że stan wód płodowych wsazywał na złe określenie terminu porodu i ciążę przenoszoną. Jednak cieszę się teraz zdrową córeczką, ale jedno jest pewne- do tego "lekarza" nigdy więcej nie pójdę.
 
warszawa   Romuald Dębski odradzam chodziłam do niego 5 lat!!! i tak mnie doprowadził ze następną miałam CIązę pozamaciczną jak mąż do niego zadzwonił to niemiał czasuz nim rozmawiać a jak do niego pojechałam to powiedział ze kazdej to moze się przytrafić . Następne 5 lat leczyłam się u innych po tak mi zniszczył macicę ze dawano mi tylko 1% szansy ale udało się dzięki przychodni NOVUM polecam specjalizują się w patologi ciąży i dzięki nim mam wreszcie  dzidziusia ciąża była do samego końca przez nich prowadzona co tydzień badania i na podstawie tych badach dopiero dawkowano mi leki i tak powinno być a nie jak Dębski uda się albo nie w NOVUM polecam dr WOJEWUDZKIEGO on jest specjalista gdy inni mowią ze niemozesz mieć dzieci u niego są rezultaty a gdy jest ok to wybiera Ci potem następnego który Cię prowadzi .Ale to jest najwazniejsze gdy dzwonisz zawsze maja dla ciebie czas a Gdy go niebyło to sam do mnie oddzwonił ,jestem im wdzięczna za mojego maluszka paa oto on
 
Pani doktor Grabowska z Bydgoszczy, nie rozpoznała 7 tygodniowej ciąży ( następnego dnia po wizycie u innego lekarza już byłam w szpitalu na patologi wczesnej ciąży ) za to dopatrzyła się niedorozwoju macicy, obeszła się ze mną bardzo brutalnie, wyzwała od histeryczek i psycholek ( brałam antydepresanty) po wizycie czułam się jak rasowa wariatka z urojoną ciążą. Pomimo diagnozy pani Garbowskiej niecierpliwie oczekuję na fasolke ( termin był wczoraj). Pozdrawiam .
 
Szpital na starynkiewicza :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
mialam cesarke w trakcie dostałam : gronkowca, paciorkowca i jakąś tam jeszcze bakteria
w wyniku zakazenia roszedł mi sie szew, dostałam okłady na brzuch tak gorace, że zostałam oparzona
trafiłam na odział septyczny i tam lezaałm dziesiac dni, przez pomylke siostra podal mi lek na który bylam uczulona, dostałm szoku anafilaktycznego.... uadało mi sie przeżyc
 
kaśka k pisze:
Poznań dr Klejewski przyjmuje na Sołaczu ostrzegam bardzo przed bardzo miłym i szarmanckim facetem bo lekarzem nie chce  nazywac kogoś, kto wmawia pacjentkom niepotrzebne kosztowne zabiegi.
Na szczęscie zadzwoniłam do Wielkopolskiej Kasy Chorych i dowiedziałam się że zabiegi są refundowane i Pan Klejewski również ma podpisaną z nimi umowę. Wróciłam do Niego ale już z mężem żeby Mu o tym przypomniec, ale wyparł się wszystkiego.
Nastęonie sprawdziłam swój stan zdrowia u trzech innych ginekologów i okazało się, że wszytko jest ze mną ok i nie wymagam żadnego zabiegu za 500 zł.
>:D Na czarnej liscie znalazlo sie nazwisko dr-a Klejewskiego z Poznania... Mam podobne doswiadczenia jak Kaska K. Wystawiona przez w/w ginekologa diagnoze o nadzerce i ofercie zabiegu (odplatnie wg cennika gabinetu) postanowilam "skonsultowac" czytaj: zamowilam wizyte u 2 zupelnie niezaleznych ginekologow, nie sugerowalam nic. Diagnoza  obydwu (po wykonaniu badan) byla taka sama - jest pani zdrowa. 
Sadze, ze powinnam sprawdzic moja karte choroby w gabinecie "czarnego ginekologa", jest prawdopodobne, ze bedzie pusta.
Podobno wykonywanie fikcyjnych zabiegow tworzy dobra statystyke niektorym lekarzom: na 10-ciu chorych , 9-ciu wyleczylem, dobre swiadectwo... . Jak zapobiegac takim procederom?
 
reklama
Szpital Rydygiera w Krakowie! biorą kasę za poród rodzinny a później nie wpuszczaja męża na salę porodową !!!!! Co to za poród rodzinny bez męża- to przydarzyło sie mojej koleżance, ja zaź chciałam uniknąć problemów i poszłam rodzic do Szpitala Zeromskiego- tam dopiero przeżyłam koszmar- dziewczyny uciekajcie od tego szpitala jak najdalej!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry