reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czas na nocniczek :)

a ja melduję że dzis po raz pierwszy moje dziecko pokazało mi że chce kupkę :-) wiec matka szybko po nocnik i Zizi zrobiła to co trzeba tam gdzie trzeba ;-)
 
reklama
Ja chciałabym wam polecic ten "cud" techniki:-D
FISHER PRICE Nocnik Kaczka Nocniczek 3w1 +Kubuś P (1416736627) - Aukcje internetowe Allegro

Zakupiony dla Mateusza, starczy jeszcze dla Miłosza.
w akcie rozpaczy mojego zatwardziałego wyznawcy pampersów kupiłm ten oto tron;-)i zadziałało. Juz 2 tygodnie jak Mati cały czas woła na swoja kochana kaczke.
Niby troche drogi ale w przeliczeniu na pampersy wychodzi jak za darmo.
Jest naprawde mocny solidny, muzyka gra tylk jak dziecko sika czy robi kupe a nie jak w zwyklych z pozytywka kiedy chce. Ma tez wyłacznik muzyki takze nie musi grac. Naprawde serdecznie polecam
 

Załączniki

  • kaczka.jpg
    kaczka.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 47
Kurde dziewczyny kusicie tymi nocnikami .W zasadzie kasa wywalona na FP to nie majątek bo jak policzyć stopień ,na którym Alka stoi i myje rączki czy ząbki (ok.35zyka) ,do tego nocnik jakis za 15 zyka z melodyjką,do tego nakładke a jakaś lepsiejsza ponad 30 złoty kosztuje to ten kibelek tak tragicznie nie wychodzi.
My już niechcący 2 nocniki połamaliśmy,więc 3 musze kupić i chyba sie skusze na ten FP bo te zwykłe to po dłuższym siedzeniu doopcia boli .
 
a czy nocniki dzielą się również na te, które są z jakiegoś hypoalergicznego materiału i zwykłego plastiku? chodzi mi o to tworzywo? bo jak Ninka siedzi na najzwyklejszym plastikowym, to po chwili zaczynają ją swędzieć nóżki pod kolankami i sie drapie, więc może to reakcja na ten plastik?
następny poszukam na pewno cięższy, bo ten nasz jak go nie przyrzymam ręką idzie w górę za tyłeczkiem:)
 
Też go mam ale służy do czego innego .:tak:Ja tam nikogo nie anmawiam ani procentów od sprzedaży nie pobieram od producenta to tak na marginesie hihihihihihihiihi .Pewnie ,że chciałabym kupić jak najtaniej i dobrze wykonane .Powiem wam ,ze starsze dziecko to dopiero wydatek (komórki ,konsole ,gry ,kino ,pływalnia itd. studnia bez dna) maluszek to pikuś.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny jak tam u was postępy nocnikowe? U nas nic się nie dzieje. Ale w sumie nikt z nas dorosłych wcale się nie stara aby to zmienić. Ciągle postanawiam że się za tę sprawę wezmę. Dzisiaj od koleżanki, która ma o 3 miesiące młodszą córcię od Hani usłyszałam "...Jak to? Hania jeszcze w pieluchy robi? Moja to już kupkę sama woła a prawie zawsze robi do nocnika. Pieluch schodzi nam 2 na dzień... itp."

No i się trochę podłamałam. Nigdy nie byłam skora do porównywania dzieci. zawsze uważałam że każde dziecko rozwija się we własnym tempie i już. Nigdy nie byłam przeczulona na punkcie "moje dziecko już to umie a twoje nie..." Ale sprawa nocnika i pieluch jakoś mnie dobija. Mam wrażenie że coś zaniedbuję, że Hania już mogłaby robić do nocnika tylko przez moją opieszałość i lenistwo tego nie robi...

Jak to jest u Was?
 
Do góry