reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas tylko dla Nas...( Mamusia ma wychodne)

Bardzo potrzebne nam są takie odskoki od dzieci, bo każdy chce trochę odpocząć od czegoś czymś się stale zajmuje. Musimy choć trochę się postarać, żeby to osiągnąć, a na pewno wszyscy będą zadowoleni. Nie ma to jak wypoczęta i uśmiechnięta mama, a nie zgorzkniała i ciągle wymagająca żona ;)
 
reklama
ja bylam 2 razy na zakupach z mama, raz u fryzjera i raz w kinie ;D
a dzisiaj wieczorem jak Olafinder zasnie planuje przejsc sie na spacer z kolezanka ;D
nie bede pisac dla porownania ile razy i na jak dlugo wyszedl i wychodzi moj slubny ;)
 
Ja bylam 2 razy u fryzjera, 2 razy u kosmetyczki brwi wyskubać ;) . PO sklepach chodzę z Amelką i kumpelą. W przyszlym tygodniu robimy rundę po szmateksach :) . Jak mąż jest w domu to zawsze wychodzi z młodą na spacer przynajmniej na 2 godziny a ja w tym czasie leże, siedzę na bb, sprzątam ogólnie zależy co jest do zrobienia itd. Także prawie codziennie mam labę na godzinę, dwie . ;)
Dziewczyny, nie wyganiacie mężów z wózkiem na spacer ??? moj bierze zawsze książkę i też jest z tego zadowolony bo Amelka na spacerze zawsze śpi. Jak ma na 2 zmianę idzie do południa a jak ma na rano wychodzi z nią po obiedzie. I też ma mały relaks oraz spełnia się jako ojciec.
Ale tak naprawde to marzy mi się imprezka, taka porządna balanga ;) no i babski comber też by się przydał ;). Już jestem umówiona, że jak przestanę karmić idę w miasto :) mąż obiecał że jak nie będę wstanie dojść do domu to przyjedzie po mnie >:D .hehhe
Pewnie jeszcze ze 2 miesiące. ::)
 
ja ostatnio szalałam na panieńskim swojej kolezanki ze studiów. Do 2 w nocy, dopoki cycki nie błagały o opróznienie - haha :)

W tą sobotę idziemy na wesele. A Antoś zostanie ipod opieką mojej siostry.

Osobisty czesto zabiera Antosia idą sobie w siną dal, a ja mam czas na długą kąpiel czy księzkę.
Poza tym jak mam ochotę na kawe z kumpelami to zostaje z Antosiem w domu, a ja wybywam na 2-3 godzinki inaczej szłoby zwariować i tak jestem z nim sama caly dzień...

 
ewe mi tez sie marzy, zeby sie tak porzadnie nawalic ;D ;D ;D
imprezke juz mielismy nawet niezla, ale wiadomo, mamusia lajtowo, lyczek piwka itp :///
ale zebym za kacem tesknila to nie powiem ;)

a maz wczoraj poszedl na spacer z malym, bo ja bylam bliska obledu tak sie niewyspana czulam!poprostu 3 miesiace bez jednej calkowicie perzespanej nocy daje o sobie znac ;)
 
hehe...ja tam o kacu tez nie marze ale mały "reset" by sie przydał ;) Qrcze ja jeszcze chłopa samego na spacer nie puszczałam bo mały potrafi byc nieznosny i wariuje. No i wiadomo wsrod ludzi to sie człowiek jeszcze bardziej stresuje a co dopiero facet ;)
 
JA JUZ NOGAMI PRZEBIERAM DO SOBOTY
JAK MILO BEDZIE SPEDZICZ CZAS SAM NA SAM Z MEULKIEM,ROK TAKIEGO WIECZORU NIE MIELISMY
WSZYSTKO JUZ USTALONE
MAM NADZIEJ,ZE NATALKA BEDZIE GRZECZNA DLA BACI I W SRODKU NOCY NIE DOSTANE TELEFON,BO NAPRAWDE WAZNY JEST DLA MNIE TEN WIECZOR,WAZNY DLA NASZEGO ZWIAKU,mama o ty wie wiec mysle ze bedzie sobie chial i tak radzic jak najlepiej,ale oczywiscie obway mama,zeby mala nie dala jej w dupke,bo wieci czsmi jak to jest,amluchy pewne rzeczy wyczowaja,niewiem jak ale to fakt ::) ;D ;D
 
reklama
Do góry