reklama

Czasopisma dla rodziców

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2014' rozpoczęty przez GoGa_, 10 Październik 2013.

1. GoGa_

GoGa_ Fanka BB :)

Kupujecie jakieś magazyny dla rodziców? Chodzi mi o takie papierowe :) Np. "Mam dziecko" itp. Niby wszystko można znaleźć w internecie, ale jakoś wolę wziąć gazetę do ręki i sobie poczytać pod kocem :) Takich magazynów jest mnóstwo, dlatego pytam o radę, który byście polecały :)

Ostatnia edycja: 11 Październik 2013
  2. kroczek_k

kroczek_k Nowy rok, nowa nadzieja

Goga ja ostatnio kupowałam sporo takich gazetek ale "Mam dziecko" najbardziej mi odpowiada

3. reklama
  4. lil kate

lil kate Mama lutowa'07 Fan(ka)

Mnie podpasowała "Dobra Mama".

Dużo konkretnej treści, trochę obrazków, trochę reklam. Jak dla mnie najfajniejsza gazetka i to chyba jest dwumiesięcznik. Ostatnio kupiłam dwa numery w cenie jednego za ok. 5 zł.:tak:

5. niunia12a

niunia12a mamusia synusia...

ja gazety mam od przyjaciolki caly plik:tak:a tak z tego co czytam to ksiazke "w oczekiwaniu na dziecko" byla ze mna w pierwszej ciazy,pozniej dostala ja wlasnie przyjaciolka a teraz wrocila do mnie. naprawde polecam :tak:

6. Edysiek

Edysiek odkrywca

Ja w pierwszej ciąży zaczytywałam się w gazetach, kupowalam Mam dziecko, Mamo to ja i jeszcze jakieś.
    To była moja główna baza wiadomości, bo internetu wtedy jeszcze nie miałam.

Teraz jakoś nie ciągnie mnie do gazet, w poczekalni u gina przejrzałam kilka i tam nic dla mnie nie ma :sorry2:
    Już wolę jakąś książkę przeczytać ;-)
    Niunia podejrzę sobie tę, którą polecasz.

7. niunia12a

niunia12a mamusia synusia...

Edysiek mnie wlasnie te gazety tez nie bardzo interesuja:sorry2:a w tej ksiazce mozna wyczytac wszystko co cie tylko interesuje,miesiac po miesiacu,wszelkie badania itd:tak:

8. mojeboje

mojeboje Fanka BB :)

Ja też na razie żadnych gazet nie czytam, kupiłam na allegro "W oczekiwaniu na dziecko" i to sobie czytam czasem do poduszki, ale ostatnio znalazłam jeszcze rekomendację książki "Ciężarówką przez 9 miesięcy" i też zamówiłam, wg recenzji to całkiem inne podejście do tematu, z dystansem i humorem i chyba czegoś takiego właśnie potrzebuję:) Ale na razie na nią czekam.

9. Papillon

Papillon Zaangażowana w BB

Ja też czytam "W oczekiwaniu na dziecko" i na pewno kupię też "Pierwszy rok z życia dziecka" z tej samej serii, dużo koleżanek miało tę książkę i chwaliło ją.
    Dziewczyny byłam ostatnio w Biedronce i na stoisku z książkami były same pozycje dla kobiet w ciąży plus o pielęgnacji niemowląt i małych dzieci. Bardzo fajne, nie mogłam się zdecydować i nie kupiłam ale chyba dziś tam wrócę.

10. reklama
  11. butter_fly

butter_fly Aktywna w BB

Ja już "W oczekiwaniu na dziecko" przeczytałam od deski do deski przy pierwszej ciąży. Na razie nie zaglądam do poradników i gazet, nadrabiam zaległości lekturowe bo w końcu mam trochę wolnego na l4. Teraz wciągneło mnie 50 twarzy Greya :)

12. kroczek_k

kroczek_k Nowy rok, nowa nadzieja

Ja też czytam "W oczekiwaniu na dziecko". Bardzo fajna książka:tak: Zastanawiam się teraz czy mężowi nie kupić"Ojcostwo dla żółtodziobów":) Oglądałam ją kiedyś w pracy ( pracuje w księgarni) i powiem że fajnie napisana:).

Ja tez od początku ciąży nadrabiam zaległości w literaturze:) Przeczytałam już chyba z 6 książek odkąd jestem u rodziców

Poleć forum