reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czasopisma dla rodziców

GoGa_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Wrzesień 2013
Postów
222
Miasto
Kraków
Kupujecie jakieś magazyny dla rodziców? Chodzi mi o takie papierowe :) Np. "Mam dziecko" itp. Niby wszystko można znaleźć w internecie, ale jakoś wolę wziąć gazetę do ręki i sobie poczytać pod kocem :) Takich magazynów jest mnóstwo, dlatego pytam o radę, który byście polecały :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mnie podpasowała "Dobra Mama".

Dużo konkretnej treści, trochę obrazków, trochę reklam. Jak dla mnie najfajniejsza gazetka i to chyba jest dwumiesięcznik. Ostatnio kupiłam dwa numery w cenie jednego za ok. 5 zł.:tak:
 
ja gazety mam od przyjaciolki caly plik:tak:a tak z tego co czytam to ksiazke "w oczekiwaniu na dziecko" byla ze mna w pierwszej ciazy,pozniej dostala ja wlasnie przyjaciolka a teraz wrocila do mnie. naprawde polecam :tak:
 
Ja w pierwszej ciąży zaczytywałam się w gazetach, kupowalam Mam dziecko, Mamo to ja i jeszcze jakieś.
To była moja główna baza wiadomości, bo internetu wtedy jeszcze nie miałam.

Teraz jakoś nie ciągnie mnie do gazet, w poczekalni u gina przejrzałam kilka i tam nic dla mnie nie ma :sorry2:
Już wolę jakąś książkę przeczytać ;-)
Niunia podejrzę sobie tę, którą polecasz.
 
Edysiek mnie wlasnie te gazety tez nie bardzo interesuja:sorry2:a w tej ksiazce mozna wyczytac wszystko co cie tylko interesuje,miesiac po miesiacu,wszelkie badania itd:tak:
 
Ja też na razie żadnych gazet nie czytam, kupiłam na allegro "W oczekiwaniu na dziecko" i to sobie czytam czasem do poduszki, ale ostatnio znalazłam jeszcze rekomendację książki "Ciężarówką przez 9 miesięcy" i też zamówiłam, wg recenzji to całkiem inne podejście do tematu, z dystansem i humorem i chyba czegoś takiego właśnie potrzebuję:) Ale na razie na nią czekam.
 
Ja też czytam "W oczekiwaniu na dziecko" i na pewno kupię też "Pierwszy rok z życia dziecka" z tej samej serii, dużo koleżanek miało tę książkę i chwaliło ją.
Dziewczyny byłam ostatnio w Biedronce i na stoisku z książkami były same pozycje dla kobiet w ciąży plus o pielęgnacji niemowląt i małych dzieci. Bardzo fajne, nie mogłam się zdecydować i nie kupiłam ale chyba dziś tam wrócę.
 
Ja już "W oczekiwaniu na dziecko" przeczytałam od deski do deski przy pierwszej ciąży. Na razie nie zaglądam do poradników i gazet, nadrabiam zaległości lekturowe bo w końcu mam trochę wolnego na l4. Teraz wciągneło mnie 50 twarzy Greya :)
 
reklama
Ja też czytam "W oczekiwaniu na dziecko". Bardzo fajna książka:tak: Zastanawiam się teraz czy mężowi nie kupić"Ojcostwo dla żółtodziobów":) Oglądałam ją kiedyś w pracy ( pracuje w księgarni) i powiem że fajnie napisana:).

Ja tez od początku ciąży nadrabiam zaległości w literaturze:) Przeczytałam już chyba z 6 książek odkąd jestem u rodziców
 
Do góry