reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czekając na pierwsze maleństwo:)

Sencha też oglądałam -> bardzo sie nastawiałam na poród sn i byłam tak sobą rozczarowana że mi sie nie udało ... po porodzie czasami myślimy bardzo irracjonalnie.
Nulini o kurcze ja nie pod tym kątem chciałam styczeń, tylko że w maj- wrzesień można jeździć już na wycieczki, bo dziecior podrośnięty, a nie taki muminek wiszący na cycu i walący zielone kupy :p
Eh te psychologie :-D
 
reklama
Żelka, nie no, takie "egoistyczne" pobudki też miałam, na wakacje już w sierpniu pojechaliśmy, całe lato nam dupska nosiło, wyjazdy, wycieczki, wojaże, dzidzia na tyle duża, że byliśmy bardzo "niezależni" :-D
 
Nie zauważyłam tego wątku a tez tu pasuje:) Moje pierwsze i chyba najdłużej wyczekane maleństwo bo aż 4 lata, Mam nadzieję że za 7 m-cy zobaczymy jakie pan doktor ładne dzieci robi heheh
Gabi 83 widzę że mamy wiele wspólnego ja też jestem rocznik 83 i ponad 6 lat razem z moim Nie Mężem :)
 
Gabi83 Zielona Góra, mi wychodzi koło 18 stycznia ale raczej będzie wcześniej cesarka:)
Coś mało nas pierwszorazowych mam?
 
Chyba jeszcze nie wszystkie dolaczyly :-) ale czytajac wypowiedzi ze styczniowek mozna wywnioskowac ze jestesmy w mniejszosci :-)
Heh i widze ze te pierwszorazowe sa chyba starsze od tych drugo i trzecio :-)
To jest miedzy naszymi fasolkami tydzien roznicy :-)
 
Oglądanie porodów, hue hue, też tak robiłam :D Teraz mam jakąś obsesję, ale jak widzę poród na leżąco, nogi w górze, lekarz w maseczce to mną telepie (jak tak można!) ! Za to wszelkie porody domowe, czy w wodzie, mogę oglądać ;)
 
Goferek witaj:), czarne na białym zawsze to konkret:)
Gabi bo to tak jest albo ktoś wcześnie ma dzieci a potem z wiekiem się zastanawia czy najpierw dom, praca na stałe itd, a potem się często okazuje, ze zaciążyć to nie taka łatwa sprawa a do tego wiek zaczyna też robić swoje ech...a z terminem to mi już powiedział gin że może być ciut młodsza bo później miałam zagnieżdżenie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry