reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czekając na pierwsze maleństwo:)

Nie widzę problemu w tym, żeby edytować tu pierwszy post i dodać tam listę "pierworódek". A główna lista to będzie osobny, zapewne zamknięty wątek, więc listy nie będą się dublować ;)
 
reklama
To nie chodzi o to, że to jest problem czy że komuś przeszkadza, bo na pewno nie:-) To jest po prostu bez sensu i tyle. :)
 
Jeżyku, ja mam inne zdanie na ten temat :) Dla mnie ma duży sens, bo lista w głównym wątku będzie bardzo długa, a fajnie widzieć które mamy będą ten przełomowy czas miały przed sobą po raz pierwszy. Bardzo chcę takiej listy :)
 
To jest osobny wątek dla dziewczyn,które czekają na pierwsze dziecko wiec dlaczego mialybysmy szukać siebie na dłuugiej liscie z głownego wątku?
A ze dla kogos to bez sensu..no coż..
 
Dziewczyny a czy Wy macie objawy,widac juz Wam brzuszki?
Bo ja nic brzucha nie mam,dolegliwosci wiekszych tez nie. Az moj NieMaz stwierdzil,ze mi nie dogodzi,ze jakby mnie mdlilo caly dzien to bym narzekala,ze mnie mdli,a jak mnie nie mdli to narzekam ze mnie nue mdli ;-)
 
Gabi mój mąz powiedział to samo :D ja dopiero zaczynam 5 tydzien ale poki co nie mam zadnych mdłosci,nic mnie nie boli..niby luxus ale nie narzekalabym gdyby sie jakies mdlosci pojawily raz w czas ;)
 
Zoey no wlasnie ja tez czasem chcialabym poczuc,ze jestem w ciazy,jakis maly symptom :-) dlatego zapytalam Was-pierwszorazowki,bo mamy ktore juz rodzily pewnie inaczej to przechodza :-)
 
GABI kszda ciaza jest inna. Niewazne ile razy sie bylo w ciazy, kolejna i jej objawy moga byc zaskoczeniem. Ja w pierwszej ciazy czulam sie cudownie. Zero objawow, gdyby nie rosnacy brzuch. A teraz mdlosci i fatalna cera, zero sily i spanie po 12h. Tak naprawda kazda ciaza jest pierwsza bo zazwyczaj jest inna ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry