reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czekam na 2 kreski

Dołączył(a)
22 Czerwiec 2017
Postów
6
Cześć dziewczyny, założyłam konto bo już nie wiem co mam robic staram się o dzidziusia, w tym cyklu współżyłam kilka razy w dni płodne i teraz czekam na wyrok. Zostało mi jeszcze kilka dni do pierwszego dnia planowanej miesiączki ale już nie mogłam wytrzymać i zarówno wczoraj jak i dzisiaj zrobiłam test, negatywny wiem że test może jeszcze nie wykryć ciąży ale ja już powoli tracę nadzieję, co prawda pobolewa mnie brzuch tak jakoś inaczej ale wydaje mi się że po popadam w paranoje. Musiałam tutaj napisać bo nawet nie mam z kim o tym porozmawiać, mój partner nie czuje takiego 'parcia' na maleństwo a wiadomo kobieta kobietę zawsze zrozumie. Powiedzcie jakie były wasze pierwsze objawy ciąży i ile dni po zapłodnieniu były one widoczne? Czy któraś z was odczuwała taki kłujący, krótkotrwały ból z reguły po prawej stronie? Wiem że może wam się wydać że jestem desperatką ale naprawdę bardzo czekam na maluszka podzielcie się swoimi doświadczeniami
 
reklama
Czesc Mamas19 mam podobnie wiec nie jestes sama :)
Wedlug kalendarzyka owulacja byla 10.czerwca mnie wydaje sie, ze byla 8. Czerwca, bo bolaly mnie bardzo jajniki. Przytulanie bylo codziennie od 5 do 10 czerwca . 10 -go mialam bialy sluz jak krem wiec wydaje mi sie, ze to bylo juz po owulacji. Od tej pory wsluchuje sie w moj organizm bardzo intensywnie. Dzien po owulacji pobolewal mnie brzuch jak na okres i trwalo to okolo 4 dni. W tym tez czasie zaczely mnie bardzo bolec piersi i trwa to do teraz. Po tygodniu od owulacji robilam testy codziennie niestety wszystkiego negatywne. Miesiaczka powinna zaczac mi sie pojutrze czyli w sobote 24. Czerwca. Nie robie wiecej testow, bo mnie codziennie doluja [emoji22] poczekam do soboty zobaczymy co bedzie sie dzialo.


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny , ja też właśnie czekam na dwie kreski i już się doczekać nie mogę , robiłam dzisiaj test ale za wcześnie i jedna kreska , mam już synka ma 3 latka ale teraz chce drugie maleństwo , ja od swojego ginekologa dostalam tabletki cycloprogrenova żeby ustabilizować owulację , więc czekam z niecierpliwością. Życzę wam dziewczyny dwóch pięknych grubych krech na teście !!!:)
 
A ja czekam na pierwszego dzidziusia. Miesiączka wypada w poniedziałek, ja też odczuwałam przez kilka dni po owulacji taki dziwny ból coś takiego jak przed okresem ale lżejszy i tak jakby promieniowało w stronę prawego jajnika, wczoraj zauważyłam jeszcze dziwny śluz w postaci takich jakby gródek i też w pierwszej chwili powiązałam to z ciążą no ale to tak jak już mówiłam staram się o pierwsze dziecko więc jestem świeża w tym temacie okropne jest to czekanie, ale nie traćmy wiary!
 
Ja już nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży bo ona jednak nie była planowana więc na to nie zwracałam uwagi , a teraz doszukuje się najmniejszego objawy ciąży ,czekanie jest naprawdę okropne , !Dziewczyny razem bd łatwiej czekać :happy2:
 
reklama
Ja również wszystko staram się powiązać z ciążą, ciężko jest czekać tymbardziej kiedy jak na złość ostatnio tyle moich znajomych czeka na dzidziusia (oczywiście gratuluję im szczerze ale też bym chciała w końcu móc cieszyć się z dwóch kresek) :hmm:
 
Do góry