reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czekam na 2 kreski

reklama
Hej, pytalas czy cos sie przeczuwa kiedy jest sie w tak wczesnej ciazy.. w moim przypadku tak, czulam i przeczuwalam chociaz dwa testy wyszly negatywne. Po owulacji bolal mnie jajnik i czulam klucie. Zrobilam jeszcze jeden test po terminie okresu i byl juz pozytywny.
 
Ja zrobiłam pierwszy test w dniu planowanego okresu, wyszedł pozytywny. Ale zdecydowałam się na test bo coś mi nie pasowało. Chciałam się napić wieczorem piwa i poprosiłam męża żeby dla świętego spokoju kupił mi test. Prawda jest taka, że pijałam piwa już wcześniej, ale tym razem byłam w ciąży. Intuicja? Przypadek? Nie wiem. Nie czułam nic poza strasznymi zaparciami, mam wrażenie, że zaczęły się jak w zegarku w chwili zapłodnienia. U mnie to była duża zmiana, więc było zauważalne, u niektórych może nie być. Fajnie jest zajść w ciążę wcale się nie starając, odchodzi dużo stresów. Ale nie omijają nikogo, teraz się stresuję rozwojem dziecka, czy serduszko bije, czy będzie zdrowe? Paranoja może dotknąć każdego :D
Być może nie jesteś teraz w ciąży, to nic. Będziesz za miesiąc, dwa. Dbaj o siebie. Może nie myśl o tym za dużo. Jestem pewna, że będzie dobrze. Jak świat światem dzieci się rodziły, rodzą i będą rodzić.
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie wiadomości, wiadomo razem lepiej, ja jestem z Krakowa. Mam jeszcze do was jedno pytanie, kilka dni temu kiedy już miałam w głowie że czekam na fasolkę, kiedy zajmowałam się siostrzeńcem trochę za nim polatałam i nie powiem żebym jakoś strasznie się zmęczyła ale po tym zaczął mnie bardzo mocno boleć brzuch ale trwało to może jakieś 2 minuty, taki kłujący ból, cos takiego jak podczas okresu tylko ze wzmożoną siłą, w tamtej chwili przestraszyłam się że coś mogło się stać ale to trwało bardzo krótko, żadnego krwawienia ani nic, zdziwiłam się bo niejednokrotnie robiłam duuuużo cięższe rzeczy a nic takiego nie czułam, co o tym myślicie?
 
Mamas19 nie martw sie , sa dziewczyny, które sa bardzo aktywne fizycznie I zachoodza w ciaze I ciaza przebiega w pelni dobrze I cwicza w czasie ciazy i biegaja I jest ok

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od rana korci mnie zeby kupic test, ale boje sie tego rozczarowania , ze bedzie negatywny [emoji22] .
Jutro mam termin miesiaczki , a co jesli ona sie spozni, a ja narobie sobie tylko nadziei. Zwariuje zaraz [emoji44][emoji12]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Dziewczyny spokojnie. Wiem że łatwo się mówi ale myśmy z mężem starali się o dziecko 6 miesięcy. Brałam leki na owulację i nic nie pomagało. W końcu nadszedł taki czas że może Alan bardzo dużo obowiązków w pracy i po prostu odpuściłam starania. A później okazało się że jestem w ciąży. Teraz zdecydowaliśmy się z mężem na kolejne dziecko i o dziwo udało się od razu. Aż sama byłam zaskoczona. Także dziewczyny postarajcie się wyluzować, zadbać o siebie, o swoje zadowolenie a na pewno w końcu się uda
 
Do góry