reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czekam na 2 kreski

@SOMEONE mam nadzieję że szybko minie !Ja już sobie chyba uroilam ta ciążę bo mi jest nie dobrze i mi się kręci w głowie , a do testowania jeszcze trochę :rofl:wiec chyba osiwieje :unsure:a mam pytanie brała któraś z was ta cycloprogrenove?
 
reklama
Miesiączkę mam dostać pod koniec przyszłego tygodnia ale to bd krwawienie z odstawienia , a mój gin mi powiedział że już test mogę zrobić w poniedziałek albo we wtorek , więc zrobię , bo mój cykl o jest jedna wielka nie wiadoma :-|:-\
 
Mamunia86 tak to jest elektroniczny, ktory pokazuje przy okazji w ktorym tygodniu jestes. Ja mieszkam w Anglii wiec nie wiem czy sa takie w Polsce . Dolaczam zdjecie opakowania tego testu


1498219629-aaaaaa.jpeg


"Wiatr moze mocno wiac, ale góra i tak mu sie nie pokloni "
Mozna kupic przez neta za 40 zl.Takpo za tym gratuluje:D i witamw klubie:D
 
Aha rozumiem, to trzymam kciuki [emoji110]oby sie udalo . Wczesniej pytalas o cycloprogrenove ja nie wiem wogole do czego to jest [emoji58]

"Wiatr moze mocno wiac, ale góra i tak mu sie nie pokloni "
 
To jest lęk ,na ustabilizowanie owulacji ,mój gin mówił że dużo kobiet dzięki temu leku zaszło w ciążę , a inni znowu mówią że to nie prawda , więc tak się zapytałam czy może zadna z was tego specyfiku nie brała /bierze
 
Ja też staram się o dziecko i jest to mój kolejny z rzędu cykl lecz jest zupełnie inny od poprzednich.
W poprzednich cyklach za dużo czytałam i każdy objaw ciąży, o którym przeczytałam w internecie czułam na sobie (tak.. działała psychika). A w tym cyklu podeszłam do wszystkiego bardziej na spokojnie i co odczułam?.. kilka dni po owulacji miałam straszny ból prawego jajnika i dużo śluzu, później nie było nic : ani bólu, ani śluzu - miałam totalnie sucho (nigdy jeszcze przed miesiączką nie miałam sucho i właśnie to mnie zastanowiło). Parę dni przed miesiączką zauważyłam, że mam takie ciemne obwódki wokół sutków i takie małe białe kropki, później zaczęły mnie boleć piersi, czułam skurcze w podbrzuszu (niby jak na miesiączkę ale nie tak często jak w poprzednich cyklach).
Teraz jestem dzień po terminie miesiączki, wczoraj robiłam test i wyszły 2 kreski z czego jedna bardzo blada (sama się zastanawiałam czy w ogóle ona tam jest), dzisiaj zrobiłam test z krwi, wynik mam dopiero koło 15 więc czekam i mam nadzieję, że się udało :D:D
 
reklama
reklama
Do góry