reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Witam czerwcówki,

Wracam zajrzeć na forum, a tu takie zmiany ;) przygarniecie mnie jeszcze?
Może mnie pamiętacie? Przez jakiś czas pisałam. Miałam tulić w czerwcu dwa Maleństwa, niestety jeden Okruszek nie zdecydował się zostać z nami... Ciężki czas za mną... Na szczęście z drugim Maluchem wszystko w porządku. Rośnie na potęgę, razem z moim brzusiem.

Pozdrawiamy!
 
reklama
Katrine ja Cie pamiętam bo tez bardzo chciałam blizniaki. Ehhh przykra historia ale całe szczęście że jeden dzidzius jest z Tobą. ;) i co u niego słychać? ? Jak badania prenatalne??
 
Ten mój dzidziuś jest chyba Panem Dzidziusiem ;) Prawdopodobnie będziemy mieć drugiego synka. Wszystkie badania i pomiary ok, choć robiliśmy tylko to dokładne USG genetyczne, bez Pappa i innych. Tego drugiego kropka też ciągle widać na USG... Dziękuję, że pytasz.
A jak u Ciebie? Bo chyba pamiętam z początków bycia na forum, że Ty pożegnałaś się z pierwszą dzidzią :(
 
Hej dziewczyny! wracam po świętach. Nie jestem w stanie nadrobić czytania, mam nadzieję, że wybaczycie ;) mój brzuch wygląda jak w 6 mies pierwszej ciąży. Maluszek się pięknie kręci, coraz częściej go czuję nie tylko wieczorem ale w ciągu dnia też jak siedzę. To juz takie delikatne kopniaczki także czekam kiedy będzie je czuć przez skórę :) Dziś spadł na mnie bardzo duzy problem dotyczący mojej firmy. Nie wiem czy tą sytuację da się bezboleśnie rozwiązać więc mam straszny stres z tego tytułu. W ogóle ostatnio różne takie rzeczy we mnie i męża walą, że szok. Mam nadzieję, że dzidziusiowi te nerwy nie zaszkodzą.
 
Katrine welcome back. Jesteś dzielna a widocznie tak miało być. Który to tydzień? Zapraszamy na zamknięty wątek.
Mama_ka ty głowa do góry i trzymaj się. Może nowy rok już będzie spokojniejszy.
 
Mamka dzis z Mujer myślałyśmy o tobie gdzie nam sie podziewasz [emoji8]mam nadzieje ze problemy jakos sie rozwiążą teraz jesteśmy na zamkniętym wątku Mujer wrzuciła linka wyżej wiec wpadajcie tam
Katrine witaj ponownie bardzo mi przykro z powodu twojego dzidziusia a za drugiego trzymam kciuki
 
Katrine mój dzidziuś też chyba jest Panem Dzidziusiem. ;) u mnie póki co też wszystko dobrze maluch rośnie i jest zdrowy. Przepraszam że pytam ale jak to jest ze Pan dzidzius będzie rósł a kropek cały czas będzie koło niego??
 
reklama
Do góry