reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
G.abi tydzień od jutra równo 15.
Dzięki wszystkim za powtórne przywitanie ;) na zamknięty chętnie wpadnę, ale podobnie, jak dziewczyny nie mogę tam wejść w żaden sposób. Wyskakuje po prostu że nie ma takiej grupy. Może mnie nie ma w członkach grupy. No nic poczekam, może się w końcu uda ;)

mama_ka
u mnie również same złe wieści spływają pod koniec tego roku :( niech już się skończy ta paskuda, bo mocno wierzę, że ten przyszły rok będzie dużo pomyślniejszy. Powodzenia, niech się pozytywnie zakończą Twoje problemy.

PaulinaT
to gratulacje Pana Dzidziusia. Najważniejsze, że wszystko w porządku i Maluch zdrowy. Drugi Kropek ma się teoretycznie "wchłaniać", poprzez stopniowy brak miejsca. Jednak idzie to bardzo powoli i cały czas jest...
 
Katrine dzięki i tez Ci życzę pozytywnego rozwiązania problemów. Ech tak to jest że jak jest dobrze to jest dobrze, a jak się wali to na całego. No ale pożyjemy, zobaczymy. Może wkrótce nasza karta się odwróci ;)
 
Mujer czy możesz mnie też dodać?:) ja jestem zalogowana a niestety też wyskakuje mi komunikat że takiej grupy nie ma :(
W ogóle to witam po świętach :) Ja w tym roku wybieram się na salę na sylwestra i modlę się żeby wytrzymać choć do 2 w nocy :D
 
Czesc dziewczyny!
Czytam Was po cichu juz od listopada, ale zwykle na telefonie i jakos tak nie bylo okazji by dolaczyc. Jestem w 17 tygodniu, to moje pierwsze dziecko:) Byloby milo jakbym mogla do Was dolaczyc, rowniez to nowej, zamknietej grupy! Pozdrowienia!:)
 
reklama
Do góry