reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mlodamama ja tez mam synka, który jest ze stymulacji clostylbegytem. Pamiętam dokładnie, ze byłam na wizycie w pierwszej ciąży 5t0d i dokładnie był pusty pecherzyk, potem byłam 6t5d i był zarodek o wielkości 5mm. Spokojnie, trzeba jeszcze cierpliwie poczekać.

Ja mam jutro pierwsza wizytę, będzie to 6t5d, mam nadzieję, ze też już będzie widać serduszko.
 
reklama
No czekanie nie jest latwe.. Cierpluwosci uczy. Przyda sie przy dziecku:)
A przy drugim jesz ze bardzie.



p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Mlodamama ja tez mam synka, który jest ze stymulacji clostylbegytem. Pamiętam dokładnie, ze byłam na wizycie w pierwszej ciąży 5t0d i dokładnie był pusty pecherzyk, potem byłam 6t5d i był zarodek o wielkości 5mm. Spokojnie, trzeba jeszcze cierpliwie poczekać.

Ja mam jutro pierwsza wizytę, będzie to 6t5d, mam nadzieję, ze też już będzie widać serduszko.
Anula gdzie chodzisz do lekarza?
 
Dziewczyny Wy tez nie widzicie w aplikacji swojego suwaczka pod swoimi postami? Mam w ogole suwaczek? Ktory tydz pokazuje? Jakby ktoras byla tak mila...bo nie chce mi sie kompa odpalac.
Mlodamama spokojnie, na pewno niedlugo malszek sie pojawi.
Polusiowa a jak tam u Ciebie? Bo tez mialas chyba taka sytuacje, dobrze kojarze?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny Wy tez nie widzicie w aplikacji swojego suwaczka pod swoimi postami? Mam w ogole suwaczek? Ktory tydz pokazuje? Jakby ktoras byla tak mila...bo nie chce mi sie kompa odpalac.
Mlodamama spokojnie, na pewno niedlugo malszek sie pojawi.
Polusiowa a jak tam u Ciebie? Bo tez mialas chyba taka sytuacje, dobrze kojarze?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Pokazuje 7t6d
 
Wiem, że powinna być dziewczynka i bardzo mnie to cieszy :)
Byłam 6.10 i był tylko pęcherzyk wyglądał na 5 tydzień a powinien być 6 według OM, a teraz w czwartek był 6t6d czyli 7 tydzień. To znaczy, że bobo nie jest chore tylko owulacja nastąpiła później. Lekarz od początku uważał, że tak się stało ze względu na moje dość długie bo 30-33 dniowe cykle i zmianę klimatu - pojechałam wtedy na wycieczkę do Włoch :)

Cześć Bellax123:)
Nasze dziecię też wrześniowe z Włoch przywiezione :-) A że przytulanko było długo przed owlu to chyba też będzie dziewczynka:))
 
Sokoleoko ja chodzę do poradni ginekologicznej w szpitalu w Wejherowie, nazywa się Profemina. Zaczęłam tam chodzić do dr Kubickiej jeszcze jak byliśmy w trakcie starań o pierwsze dziecko. To jest najlepsza gin pod słońcem, nie zamienię jej na żadną inną :) w Wejherowskim szpitalu takze rodzilam pierwsze dziecko i jestem bardzo zadowolona. Kolejne dziecko też tam będę chciała rodzić.
 
Cześć Bellax123:)
Nasze dziecię też wrześniowe z Włoch przywiezione :-) A że przytulanko było długo przed owlu to chyba też będzie dziewczynka:))
U nas przytulanko 6 dni przed wyjazdem do Włoch bovpojechałam sama. i od tamtej pory nic;/ jak wróciłam to sie źle czułam. A potem teścik. Zakaz od lekarza na 2 tyg do czasu wyjaśnienia sprawy no i teraz teoretycznie zielone światło, ale boje się i nie potrafie sie przełamać. Mój facet też nie naciska oboje się bardzo martwimy, nie chce wywołać przypadkiem żadnych skurczy. Bo i tak mam je cały czas... ;(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny Wy tez nie widzicie w aplikacji swojego suwaczka pod swoimi postami? Mam w ogole suwaczek? Ktory tydz pokazuje? Jakby ktoras byla tak mila...bo nie chce mi sie kompa odpalac.
Mlodamama spokojnie, na pewno niedlugo malszek sie pojawi.
Polusiowa a jak tam u Ciebie? Bo tez mialas chyba taka sytuacje, dobrze kojarze?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie widzę suwaka.

 
Do góry