reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Hej hej zimno[emoji3] na szczęście Tymek gotowi do zimy to nie odczuł chłodu jak szliśmy do przedszkola. Ps. Mam jus dostęp do zamkniętego wątku będziecie tam pisać ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jaki zamkniety ? Ja bym byla chetna :-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
JustynaZbl- pisałaś że lajtowo znosisz ciąże, to znaczy że bezobjawowo ??

Majka- już kiedyś pisałam że plamiłam do końca 17 tc i jak szukałam informacji na ten temat to ktoś napisał że łożysko w pełni kształtuje się do 17 tc i pod plamiają niektóre kobiety ile w tym prawdy ? Nie wiem ale ja się tego złapałam i tak trwałam w tym przekonaniu. Kombinowałam z każdej strony i wiem że na pęknięte lub słabe naczynka jest dobry rutinoscorbin lub cyclonamina. Ale jak kiedyś pękło mi naczynko, bo zahaczyłam przy aplikacji luteiny to lała się krew okrutnie ale przez chwilę i się uspokoiło.

Emka złe wyniki tarczycy podobno wpływają na płodność, ale też w ciąży CHYBA zagrażają dziecku, dlatego też jest popłoch z endokrynologami, ja w poprzedniej ciąży miałam podwyższone wyniki ale lekarz to ciągle kontrolował i spadły do dobrego poziomu, mówił że w ciąży często się zdarza że wyniki windują w górę a potem się normują.

Napisałam o tym brzucholu że nie wiadomo o co mi chodziło. Pytałam dziewczyny czy brzuchy Was często pobolewają, bo mi przez ostatnie dwa dni dał nie źle do wiwatu :-(
 
Do góry