reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2018

1512118554-60ec2805ed9e28f8-aaaaaa.jpeg
a w domu mam akacjowy
 
reklama
Dziewczyny czy odczuwanie bol kości lonowej?

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom


U mnie na szczęście żadnych bóli, prócz obolałych piersi.
Chociaż od kilku dni odczuwam jakby swędzenie w okolicach pępka. Nie wiem czy to skóra sie rozciąga czy co... żadnych zmian na skórze nie zauważyłam.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czy odczuwanie bol kości lonowej?

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom


U mnie też właściwie żadnych bóli. Piersi... po prostu czuję, że są :D trudno to nawet bólem nazwać- raczej takie wyczulenie na dotyk.

Hmm nieraz naprawdę wolałabym mieć jakieś konkretne ciążowe dolegliwości. Jak mnie ktoś kiedyś zapyta jak wspominam pierwszy trymestr ciąży, to nie wiem co odpowiem :D W sumie czuję się całkiem zwyczajnie.
 
Do góry