reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nigdzie nie mogę znaleźć wina 0%, w Auchan mąż tylko szampana znalazł dla mnie.. No ale lepszy rydz niż nic ;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nigdzie nie mogę znaleźć wina 0%, w Auchan mąż tylko szampana znalazł dla mnie.. No ale lepszy rydz niż nic ;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
W Auchan jest przy winach oddzielony dział
1513866681-9dac312031814a98-aaaaaa.jpeg

Ja kupiłam taki
1513866696-76e87b65c5fd0ffd-aaaaaa.jpeg

Siostra dla mnie do prezentu taki [emoji14]
1513866719-e144b6bd764af252-aaaaaa.jpeg


Mnie po czwonym jest cholernie ciężko:/ od kilku lat tylko białe polwytrwne

Btw dziewczyny byłam dzisiaj w przedszkolu z l4 i proszę - co mi dzieciaki narysowały [emoji16]
1513866798-3ffb8d89d7b85880-aaaaaa.jpeg

To ja [emoji23]
A to na bluzce to nie nadruk tylko dzidziuś w brzuchu [emoji23]
1513866837-07b4adfb178bcf97-aaaaaa.jpeg

Jeden nawet narysował 2 dzidziusie "bo masz pani duży brzuch"[emoji23]
A Tu obrazek w 3d[emoji23]
1513866923-73ba1e7ee36f8964-aaaaaa.jpeg
(ten dzidziuś to po drugiej stronie i jak się kartkę pod światło da to go widać )
No jak ja kocham te moje szkraby[emoji16]
2 miechy mnie nie widziały i już myślałam, że mnie nie pamiętają bo byłam z nimi tylko 1.5msca ale jednak pamiętają [emoji7][emoji173]
Kocham moja pracę [emoji23][emoji7][emoji173]
 
Super Aga, miło takie prace dostać ;)
A co do wina to mąż nie był w Auchan w Rbn tylko w innym i nie było..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś szukałam wina w kaufandzie i nic nie widziałam bezalkoholowego ...drugi dzień walczę z szafkami w kuchni i robię to naprawdę wolno bo coś mnie kość w pupie boli po wczorajszym pilatesie...

 
Też mnie boli w kości ogonowej i rozchodzi się czasem na pośladki. Nieprzyjemne...

U mnie już dość świątecznie, jest ubrana choinka, trochę ozdób w domu i jest super :) Jutro ostatnie zakupy i już sobie będę przygotowywać mięso na pasztet, na sałatki wszystko, w sobotę upiekę ciasteczka i piernik :)
 
Ja dziś szukałam wina w kaufandzie i nic nie widziałam bezalkoholowego ...drugi dzień walczę z szafkami w kuchni i robię to naprawdę wolno bo coś mnie kość w pupie boli po wczorajszym pilatesie...


Ja byłam i w kaufland i Tesco dziś. Nie ma wina 0%. Wszyscy patrzyli na mnie jakbym z choinki sie urwała :) I śmiali, że tylko piccolo jest - ciemnogród :]
 
dziś byłam na wizycie :) Wszystko ok :) widziałam jak maluch rozciągał się i paluszki. Mam takie zdjecie jakby machał :) Super pamiątka :)
W styczniu dostanę skierowanie na II prenatalne, które będzie w lutym.Troche mnie lekarz wystraszył, bo czeka na moje wyniki z krwi pappa i mi tak nagadał, że po nich dopiero będziemy mówić, że jest ok. To mnie trzyma w niepewności.
Nie wiem kto mieszka w brzuszku jeszcze ;)
 
reklama
dziś byłam na wizycie :) Wszystko ok :) widziałam jak maluch rozciągał się i paluszki. Mam takie zdjecie jakby machał :) Super pamiątka :)
W styczniu dostanę skierowanie na II prenatalne, które będzie w lutym.Troche mnie lekarz wystraszył, bo czeka na moje wyniki z krwi pappa i mi tak nagadał, że po nich dopiero będziemy mówić, że jest ok. To mnie trzyma w niepewności.
Nie wiem kto mieszka w brzuszku jeszcze ;)
Na pewno będzie wszystko dobrze nie potrzebnie się martwisz :-)
 
Do góry