)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama

madan

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@Ithi dziękuję za rady, polecacie jakiś konkretny laktator? Ręczny, elektryczny? Na razie spuszczalam sama, ręcznie i już była dziś poprawa.

AasiaI

Rozwiązania
0
Byłam na wizycie kontrolnej u gin no i za 3miesiace okaże się czy znowu mnie otwierają po CC :( cięcie na macicy źle się zroslo :( jestem załamana aż płakać mi się zachciało :( co za dno

madan

Rozwiązania
0
Ojej, współczuję :( nie wiedziałam, ze coś t1kiego może się zdarzyć.
Czy to się sprawdza na USG? A czemu teraz masz czekać 3 msc? Może się jeszcze coś zmienić?
Byłam na wizycie kontrolnej u gin no i za 3miesiace okaże się czy znowu mnie otwierają po CC :( cięcie na macicy źle się zroslo :( jestem załamana aż płakać mi się zachciało :( co za dno

Nataśka

Rozwiązania
0
O kurczę a to Cię coś boli? Ile czasu minęło? Krwawisz jeszcze?

Ithi

Rozwiązania
0
Mam nadzieję, że przez te 3 m-ce coś się zmieni na lepsze :(

AasiaI

Rozwiązania
0
Sprawdza się to poprzez USG dopochwowe.
Gin mówi że jest jeszcze szansa że się samo odpowiednio zagoi ale na to trzeba czasu.
Dzisiaj minęło 7tyg. Nie krwawię i nic mnie nie boli czuję się normalnie. Ale muszę uważać i nic nie dźwigać.

Ithi ja mam jeszcze większa ta nadzieję :( strasznie nie chciałabym znowu to przeżyć i tylko dlatego że tam coś się nie zagoił .. aj :(

Nataśka

Rozwiązania
0
Sprawdza się to poprzez USG dopochwowe.
Gin mówi że jest jeszcze szansa że się samo odpowiednio zagoi ale na to trzeba czasu.
Dzisiaj minęło 7tyg. Nie krwawię i nic mnie nie boli czuję się normalnie. Ale muszę uważać i nic nie dźwigać.

Ithi ja mam jeszcze większa ta nadzieję :( strasznie nie chciałabym znowu to przeżyć i tylko dlatego że tam coś się nie zagoił .. aj :(
O kurczę to jestem w szoku, bo nie każdy Idzie i sprawdza po porodzie... Trzymam mocno kciuki żeby się wszystko zagoilo..

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Przyszłe mamy 1
ZUZA.80 Czerwcowe mamy 2018 34
DareToBe Czerwcowe mamy 2018 14147
Kum Dzieci urodzone w czerwcu 2017 36463

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry