reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Trinity28

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja puchlam dopiero w 8 miesiącu, ale moja przyjaciolka od ogrzewania podłogowego tak miała, że jej nogi puchly oraz jak za mało piła.
Myszka a pijesz dużo wody? Ale nie kawy czy herbaty. Mnie jest słabo jak za mało wody pije od razu głowa mi pęka.
Ja mam za to niskie ciśnienie, a puls ponad 100 aż duszności w klatce dostaje

reklama

XKalax

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wiecie co.. strasznie źle się czuje. Kręci mi się w głowie, jakoś tak słabo mi i te opuchhiete nogi.. internety już oczywiście czytalam i wolę nie myśleć...
Czy któraś coś kiedyś takiego przechodziła np w poprzedniej ciąży?
A sprawdzałaś ciśnienie? Ja zawsze mam normalne, a w ciąży zawsze nadciśnienie

Myszka90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A sprawdzałaś ciśnienie? Ja zawsze mam normalne, a w ciąży zawsze nadciśnienie
Zmierzyłam właśnie i mam 112/53 i puls 81. Trochę za niskie stąd pewnie osłabienie. Pije wodę, ale i dużo herbaty.
Poloze się i zobaczymy rano... Jak będzie dalej tak źle to pójdę do lekarza

sojnabig

Rozwiązania
0
Dziewczyny ja w pierwszej ciąży z synem latałam prywatnie do ginekologa najpierw co tydzień a później co dwa tygodnie bo ciagle się stresowałam ze coś jest nie tak. Nie miałam żadnych objawów albo zle się czułam i tak w kółko. A ciąża rozwijała się książkowo. No i powiedziałam sobie ze w tej ciąży mniej stresu - objawy mogą się różnie pojawiać i znikać dopóki nie ma plamien nie będę się martwić - ta jasne dopóki wczoraj nie zobaczylam tego maleńkiego serduszka to codziennie nerwy mnie zjadały, już sobie wkręcalam najczarniejsze scenariusze. Nie da się nie denerwować kiedy nam zależy...

Myszka90

Rozwiązania
0
Oj nie da się nie da
Ja do tego stopnia szaleje że porównuje wyniki z poprzedniej ciąży... Beta niższa teraz ale wcześniej progesteron był niższy a mimo wszystko ładnie się rozwijała ciąża. Szaleństwo...

Dziewczyny a tak z innej beczki, do tych które mają już swoje pociechy... Mój dwulatek jest chory, męczy go kaszel i nie chce nic jeść...od 3 dni staje na głowie by coś zjadł... Ucieszyłabym się już nawet z ciastka czy czekolady a on nic... Mówi że jest głodny, wybiera co chce a potem nie jje... Zrobimy naleśnik? Taaaak krzyczy - naleśników narobiłam a on nic. Tyle co ciupke drzemy zjadł jak smarował. Oszaleje z nim. Zupki też nie, gotowe dania też nie.. nic. Nawet syropów na kaszel już odmawia i wzięcie leków to bitwa... Nie wiem już co robić, idę z nim dzisiaj do lekarza
Dziewczyny ja w pierwszej ciąży z synem latałam prywatnie do ginekologa najpierw co tydzień a później co dwa tygodnie bo ciagle się stresowałam ze coś jest nie tak. Nie miałam żadnych objawów albo zle się czułam i tak w kółko. A ciąża rozwijała się książkowo. No i powiedziałam sobie ze w tej ciąży mniej stresu - objawy mogą się różnie pojawiać i znikać dopóki nie ma plamien nie będę się martwić - ta jasne dopóki wczoraj nie zobaczylam tego maleńkiego serduszka to codziennie nerwy mnie zjadały, już sobie wkręcalam najczarniejsze scenariusze. Nie da się nie denerwować kiedy nam zależy...

sojnabig

Rozwiązania
0
Myszka - mój syn tak ma w zwyczaju, nie tylko jak jest chory, a ze teraz tez jest przeziębiony to żyje samym powietrzem . Przestałam w niego wciskać na sile , Ty masz apetyt jak jesteś chora ? Zapewne nie, to tez jest człowiek tylko malutki i jak jest chory to wiem po swoim ze choćbym na głowie stawała to będzie jadł w mikroskopijnych ilości. Leki często dajemy na sile - teraz ma jakiś okres ze łyka sam bez zmuszania

Myszka90

Rozwiązania
0
Myszka - mój syn tak ma w zwyczaju, nie tylko jak jest chory, a ze teraz tez jest przeziębiony to żyje samym powietrzem . Przestałam w niego wciskać na sile , Ty masz apetyt jak jesteś chora ? Zapewne nie, to tez jest człowiek tylko malutki i jak jest chory to wiem po swoim ze choćbym na głowie stawała to będzie jadł w mikroskopijnych ilości. Leki często dajemy na sile - teraz ma jakiś okres ze łyka sam bez zmuszania
W sumie racja ale wiecie Matka wariatka

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Przyszłe mamy 1
Ces Czerwcowe mamy 2019 23250
ZUZA.80 Czerwcowe mamy 2018 34
DareToBe Czerwcowe mamy 2018 14147

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania