reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Wy mi lepiej powiedzcie co zrobić aby rozwarcie mieć 😂😂🙈

Ja mam szyjkę 0,5 i rozwarcie 2 cm (info z wizyty w środę) lekarka mówiła zeby dużo chodzić, szczególnie po schodach... 🤔
Wy mi powiedzcie co mam zrobić żeby pozbyć się zgagi.... Dopadła mnie chyba najgorsza zgaga w życiu... Mleko i mięta nie pomagają 😩😩😩
 
@Doriis mój gin mówił, że każda ingerencja w szyjkę na nią reaguje ;)... także oprócz piłki z mężulem pogadaj ;). I nie stresuj się... idziesz na oddział :), tam zrobią badania powiedz, że chciałabyś naturalnie... i zobaczysz co Ci powiedzą.
@reja87 A Ty na kiedy masz termin (Sorki mi już wszystko z głowy wypada)... zobaczysz może akurat zrobią Ci cc.... czekanie do terminu jest niestety męczące ;).
@Nerwicówka35 bidulko z tą zgagą, pewnie młoda uciska. Choć pewnie każdy Ci mówi, że włosy rosną;). Nic a nic w tym prawdy nie ma.

Tak zgadza się z ruchami i kopanie, u mnie falowanie , nóżki rączki wychodzą w różnych miejscach. A brzuch to taki śmieszny miałam, że w szoku byłam jakbym dziurę miała w brzuchu.
Niestety remont mnie wykańcza, ale już dużo prać zrobionych :). Jutro jeszcze wywalenie maskotek i chyba prawie wszystko będzie gotowe. I jestem happy bo uszatek mi się zmieści do pokoju :). Także na spokojnie będę sobie karmić w fotelu :)

Miłego wieczorku
 
@Doriis mój gin mówił, że każda ingerencja w szyjkę na nią reaguje ;)... także oprócz piłki z mężulem pogadaj ;). I nie stresuj się... idziesz na oddział :), tam zrobią badania powiedz, że chciałabyś naturalnie... i zobaczysz co Ci powiedzą.
@reja87 A Ty na kiedy masz termin (Sorki mi już wszystko z głowy wypada)... zobaczysz może akurat zrobią Ci cc.... czekanie do terminu jest niestety męczące ;).
@Nerwicówka35 bidulko z tą zgagą, pewnie młoda uciska. Choć pewnie każdy Ci mówi, że włosy rosną;). Nic a nic w tym prawdy nie ma.

Tak zgadza się z ruchami i kopanie, u mnie falowanie , nóżki rączki wychodzą w różnych miejscach. A brzuch to taki śmieszny miałam, że w szoku byłam jakbym dziurę miała w brzuchu.
Niestety remont mnie wykańcza, ale już dużo prać zrobionych :). Jutro jeszcze wywalenie maskotek i chyba prawie wszystko będzie gotowe. I jestem happy bo uszatek mi się zmieści do pokoju :). Także na spokojnie będę sobie karmić w fotelu :)

Miłego wieczorku
03. 06. 2020r termin z usg. Moją córke już miałam naświecieod kilku dni , a tu się nie zapowiada wogóle by Mikołaj chciał wyjść. Lekarka partnerowi kazała się zabrać za robote bo wogóle mi się szyjka nie skraca. Pracujemy nad tym ale ni widzę efektu 😆😆
 
Widzę, że nie jestem sama i nie tylko ja chciałabym już rodzić 😀 ja mam termin na 5.06 ale nastawiałam się na maj bo córę rodziłam 10 dni przed terminem a tu się nie zapowiada... Zasady 3 x S nie stosuje bo już nie mam na to siły 😀 a chciałabym zacząć rodzić bo im później tym juniorka będzie większa a mała nie jest bo tydzień temu było 3200 i 33 cm główka 😳 ale coś czuję, że będzie jak na złość po terminie tym razem 🙃
 
Podobno ananas też jest dobrym sposobem 😂🙈🙈 jutro idę do sklepu haha.
Męża będę z rana molestować bo na cały dzień do pracy idzie 😁 później skoki na piłce 😁😂
 
@sariska ja Ciebie podziwiam kochana z tym remontem . Chociaż kto wie jak ja bym się zachowała. 3 tygodnie temu ściany malowałam 😂
 
reklama
Do góry