reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Cześć Dziewczyny!
Dołączę do Waszej grupy, dziś test zrobiony
Zobacz załącznik 1191898
Teoretycznie czerwiec wychodzi.
Trochę to dla mnie niespodzianka bo chcieliśmy starać się za rok a wyszło teraz 😂
Mam już syna 6 lat, córkę która rok skończyła 7 października.
Trochę się obawiam tak krótkiej przerwy no ale zobaczymy. Do gina może w poniedziałek zadzwonię.
Gratuluję Wam wszystkim!
Gratuluje 😍
 
@Starlights super że za nas pokrzyczałaś.
Ja zaś jestem po drugiej wizycie i niestety znowu muszę zmienić lekarza bo przez covid zalecają lekarza z zapleczem szpitalnym do prowadzenia ciąży bliźniaczej. Szkoda bo byłam zadowolona z wizyty a badanie u nowego lekarza zawsze mnie stresuje. W każdym razie następna wizytę mam u 4.11.
Jestem mega szczęśliwa bo nadal biją dwa serduszka 🥰 jeden pęcherzyk i zarodek jest trochę mniejszy ale gin mówiła że często bliźniaki nie są symetryczne.
Piękny widok 😍 który to tydzień ? Te poszukiwania lekarza ma pewno są trudne, współczuję
 
Wg mnie najprościej jak się da, może być 😉 jeśli komuś się chce to niech używa wszystkiego co chce i ma.. wg siebie. Do buzi która nie ma na sobie grama makijażu ta skrócona wersja zdecydowanie wystarczy 😉
Wszystko zależy jakiego preparatu używamy do mycia twarzy. Tonik jest do przywrócenia prawidłowego pH skóry. Czyli koleżanka karolina_karolina też ma rację. Jeżeli mamy makijaż na twarzy należy przeprowadzić demakijaż , dopiero umyć twarz żelem i np tonik. Jedna koleżanka miała też rację płyn micelarny należy zmyć przynajmniej woda , bo często wysusza skórę. Niestety toniki czasami też wysuszają lub podrażniają skórę. Przy cerze odwodnionej polecam stosować pod krem wody różanej lub termalnej. Serum do twarzy to rewelacyjna sprawa, bardzo wzbogaca działanie kremu. Jeżeli ktoś jest minimalistą 😉 to fajnie by było gdyby używał chociaz dwa razy w tyg. Gdy ktoś ma rozszerzone pory i zabrudzona skórę bez stanów zapalnych to super się sprawdza szczoteczka do mycia twarzy. Gdy ktoś dodatkowo ma cerę wrażliwa a dokucza zanieczyszczona skóra to polecam gabeczke do mycia twarzy np z aktywnym węglem.
Niestety hormony bardzo często powodują zmiany grudkowo- krostkowe. Podobnie jak stres. Bez ciąży polecam złuszczanie kwasami w profesjonalnym gabinecie ( trzeba się przygotować na około tydzień gorszego wyglądu 😜,zależy od użytych kwasow) wtedy ładnie te zmiany się wyłuszcza. Niestety mam podobne zmiany, pojawiły mi się po poronieniu w maju. Czyli zmiany hormonalne. Czekałam na jesień i miałam się złuszczać. I zaszłam w ciąże 😁 zmiany się nasiliły i wyglądam źle. No ale trudno jak trzeba to robię makijaż i jestem piękna 😁
 
reklama
Będę wiedziała czy moje dziecko jest zdrowe?? Bez robienia amniopunkcji? No nie wiem co zmieni. Zastanawiam się nad tym. Nie wiem czy w ogóle mam kase na takie badanie. Muszę obgadać to z partnerem.


A co zmieni to że zrobisz nifty? Pytam z ciekawości, bo jakbym zrozumiała co to zmieni to może sama bym się zastanowiła
 
Do góry