reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ide w poniedziałek, to będzie 10+0, ktoś orientuje się czy to już wtedy mogą być robione te genetyczne?
Generalnie powinno się pójść kiedy maleństwo będzie odpowiednio duże. O ile się nie mylę to przedział w którym należy przyjąć to od 4-8 cm. Jeżeli dziecko będzie zbyt małe to na badanie trzeba będzie jeszcze poczekać. Generalnie to trzeba brać również to pod uwagę że na tym etapie dziecko może się okazać tydzień starsze po wymiarach lub młodsze ( co jest w zupełności normalne) dlatego raczej się czeka na spokojnie to tego 12/13 tc żeby nic nas nie zaskoczyło i żeby uniknąć niepotrzebnego stresu.
 
Mam pytanie czy jest tu jakaś mama co bierze dufaston doustnie? Czy was też tak boli żołądek? Czy może to tylko objaw ciążowy. Sluchajcie codziennie boli mnie żołądek dzień w dzień jakby coś mi lezalo na żołądku. Pije rumianek i nic. Pierwszy raz w ciąży boli mnie żołądek a byłam już w dwóch ciazach
 
reklama
Ja biorę i nic mnie nie boli :)
Mam pytanie czy jest tu jakaś mama co bierze dufaston doustnie? Czy was też tak boli żołądek? Czy może to tylko objaw ciążowy. Sluchajcie codziennie boli mnie żołądek dzień w dzień jakby coś mi lezalo na żołądku. Pije rumianek i nic. Pierwszy raz w ciąży boli mnie żołądek a byłam już w dwóch ciazach
 
Do góry