reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

To będzie moje pierwsze dziecko, jestem nastawiona na poród naturalny,nie mam wskazań do cesarskiego cięcia, ale wiadomo, że to różnie może być. W środę mam wizytę u swojego gina, wtedy będzie 38 t 6 d, zobaczymy co powie, no chyba, że maluszek wcześniej postanowi się urodzić 😉 nie mogę się doczekać, aż przytulę mojego maluszka.
 
reklama
O no to widzę że nie jesteśmy sami ;) 2 tygodnie temu było już 34 cm... Za tydzień mamy kolejne usg. A u Was?
Dokładnie tak samo 😂 Jutro mam wizytę i sama jestem ciekawa co nam wymierzy. Dodatkowo te dwa tygodnie temu ważył już 3300 - aczkolwiek będzie raczej długi niż gruby, bo brzuszek aż tak nie odstaje jak np. nóżki. To i dużą ilość wod płodowych sprawia, że moje dno miednicy już nie wytrzymuje i od prawie dwóch miesięcy leżę, bo mam mocno skrócona szyjkę i rozwarcie.
Mój lekarz powiedział, że wszystko zależy od tego, czy główka wstawi się do kanału rodnego. Ale jak tak dalej pójdzie, to będę miała CC przez makrosomie, a nie dużą główkę.
 
Dokładnie tak samo 😂 Jutro mam wizytę i sama jestem ciekawa co nam wymierzy. Dodatkowo te dwa tygodnie temu ważył już 3300 - aczkolwiek będzie raczej długi niż gruby, bo brzuszek aż tak nie odstaje jak np. nóżki. To i dużą ilość wod płodowych sprawia, że moje dno miednicy już nie wytrzymuje i od prawie dwóch miesięcy leżę, bo mam mocno skrócona szyjkę i rozwarcie.
Mój lekarz powiedział, że wszystko zależy od tego, czy główka wstawi się do kanału rodnego. Ale jak tak dalej pójdzie, to będę miała CC przez makrosomie, a nie dużą główkę.
Ojej to jakaś zmowa naszych dzieci 😊 też jestem ciekawa jak duża będzie finalnie. Współczuję tego leżenia... Ale to już na szczęście końcówka, życzę siły! :) U nas tylko głowa większa, waga jest w środku skali
 
Ojej to jakaś zmowa naszych dzieci 😊 też jestem ciekawa jak duża będzie finalnie. Współczuję tego leżenia... Ale to już na szczęście końcówka, życzę siły! :) U nas tylko głowa większa, waga jest w środku skali
Mam nadzieję, że wszystko ok? Ze większy rozmiar główki nie zwiastuje u was niczego złego? U nas taka uroda (też mam dużą głowę;)).
 
U mnie właśnie mąż ma dość dużą głowę, ale urodził się dość malutki z główką 35. Jesteśmy pod opieką specjalisty bo w 30 tyg okazało się że ciałko modzelowate nie do końca się wykształciło, ale to raczej wyizolowana wada. Będziemy musieli obserwować maluszka po urodzeniu
 
U mnie właśnie mąż ma dość dużą głowę, ale urodził się dość malutki z główką 35. Jesteśmy pod opieką specjalisty bo w 30 tyg okazało się że ciałko modzelowate nie do końca się wykształciło, ale to raczej wyizolowana wada. Będziemy musieli obserwować maluszka po urodzeniu
Ja właśnie szykuje się na wizytę, więc odezwę się później jak u nas zmieniła się sytuacja po dwóch tygodniach.
 
U mnie właśnie mąż ma dość dużą głowę, ale urodził się dość malutki z główką 35. Jesteśmy pod opieką specjalisty bo w 30 tyg okazało się że ciałko modzelowate nie do końca się wykształciło, ale to raczej wyizolowana wada. Będziemy musieli obserwować maluszka po urodzeniu
No i mamy ponad 36cm, więc już poza skalę 🤦🏽‍♀️ Lekarz raczej widzi, że będzie problem ze wstawieniem się główki w kanał. Mam na to zwrócić uwagę jak pojawię się w szpitalu. No i mam już rozwarcie na 2cm i daje mi maksymalnie półtora tygodnia.
 
No i mamy ponad 36cm, więc już poza skalę 🤦🏽‍♀️ Lekarz raczej widzi, że będzie problem ze wstawieniem się główki w kanał. Mam na to zwrócić uwagę jak pojawię się w szpitalu. No i mam już rozwarcie na 2cm i daje mi maksymalnie półtora tygodnia.
Oj to u nas też pewnie będzie koło tego. Zazdroszczę że już masz takie w miarę konkretne informacje. Czyli będziecie próbować mimo wszystko naturalnie, czy przed porodem sprawdzą jeszcze tą główkę?
 
reklama
Do góry