reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Oj to u nas też pewnie będzie koło tego. Zazdroszczę że już masz takie w miarę konkretne informacje. Czyli będziecie próbować mimo wszystko naturalnie, czy przed porodem sprawdzą jeszcze tą główkę?
Ja cały czas chciałam naturalnie, ale teraz się coraz bardziej boje ewentualnych komplikacji dla małego. Jak mi na izbie powiedzą, że proponują cięcie -nie będę chyba oponować. Chyba, że zobaczą, że jest szansa.
 
reklama
Wiem, ale to po prostu moja pierwsza ciąża i bardziej boję się tego, że nie wiem czego się spodziewać 😉
Moja też pierwsza. 😄 Czuję się przygotowana na godzinę zero 😆 a z drugiej strony przecież nie da się tak do końca przygotować do porodu. Będzie dobrze, trzymam kciuki za nas wszystkie 😃
 
Ja zastanawiam się nad gazem entonoxem. Chociaż on bardziej pozwala się rozluźnić podczas porodu, ale nie znieczula. Mój szpital też oferuje zzo, ale jakoś nie jestem do tego przekonana.
 
Ja zastanawiam się nad gazem entonoxem. Chociaż on bardziej pozwala się rozluźnić podczas porodu, ale nie znieczula. Mój szpital też oferuje zzo, ale jakoś nie jestem do tego przekonana.
Nie dla każdego też ten gaz będzie dobry. Jedna znajoma super się na nim czuła i dużo jej pomógł, druga niestety po nim wymiotowała i czuła się jeszcze gorzej. Ale jeśli będę mogła, będę chciała z nim spróbować.
 
Też chcę spróbować. Zawsze można zrezygnować, jak się okaże, że źle się po nim czujemy.
 
Ja miałam ten gaz i czułam się tak pijana.. Zero kontroli nad ciałem. Zwymiotowałam po tym.. Siedziałam na piłce jak pielęgniarka mi podała gaz.. Nic nie uprzedziła jak to działa.. Jak się sztachlam tym gazem miałam taki odlot.. Wstać nie mogłam. Także odrazu mówię :) bo nie każdy wie jak to działa. A ja naprawdę o mapy włos z tej piłki nie spadłam..
 
reklama
Ja miałam ten gaz i czułam się tak pijana.. Zero kontroli nad ciałem. Zwymiotowałam po tym.. Siedziałam na piłce jak pielęgniarka mi podała gaz.. Nic nie uprzedziła jak to działa.. Jak się sztachlam tym gazem miałam taki odlot.. Wstać nie mogłam. Także odrazu mówię :) bo nie każdy wie jak to działa. A ja naprawdę o mapy włos z tej piłki nie spadłam..
No widzisz każdy przypadek jest inny. 😃 No, ale jak nie spróbuję to się nie przekonam, może mi pomoże przetrwać ból. No zobaczymy 😉
 
Do góry