reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

reklama
Ja nic nie chcę mówić..ale Agatatje ucichla ::) ;)...a ona pierwsza z nas na liscie :laugh:
 
Eeee, myślę, że sie jeszcze dzielnie trzyma. U niej teraz chyba mam jest, więc pewnie z mamą wózek kupuje :) I tysiące innych rzeczy :) Że o zwykłych plotach nie wspomnę :)
 
no ja wczoraj przed zasnieciem taz myslalam ze dawno jej nie widzialam juz tu... ::) no ale mnie tez nie bylo caly dlugi weekend wiec pewnie dziewczyna ma kupe zajec :D
 
Ha, ha... chyba wszystkie mialysmy przez moment te same mysli o Agatatje bo mnie tez jakos tak sie nasunelo ostatnio, ze moze dlatego chwilowo ucichla. No ale rzeczywiscie to pewnie mama i zakupy ja zajmuja :), no i chyba egzaminy tez sie zblizaja.
 
Własnie egzaminy.......trzymajcie za mnie jutro kciuki!:)...
a dzis ślęcze cały dzien nad moją pracą mgr...najgorsza czesc mi została...same obliczenia i wyciąganie wniosków..a fuj!
 
Agatatje ma sie dobrze i wciaz 2 w 1 ;D
przyjechala mama z rodzenstwem wiec biegamy na wycieczki i zakupy :D
a zakupy byly powazne ;D
w weekend bede wklejac!!!!!!!!!!!!!
buziaki dla wszystkich czerwcowek :D
 
a jednak wciąż 2 w 1:)
My równiez pozdrawiamy!:)i czekamy na fotki!!!

Egzamin poszedł!- do przodu!! i - KONIEC SESJI!!! ;D KONIEC STUDIÓW :( ech..smutno...jeszcze tylko obrona i juz mam chytry plan, by jechać na nią z mezem i dzieckiem..oraz moja kumpela z noworodkiem i mężem..i tym razem zamiast ostrego balowania..popijawy piwskowej:) będzie spacerek np. do zoo :D :D z rodzinka:)
 
reklama
Rusalko no to gratuluje egzaminu!
Ja bede prezentowac swoje prace 17/05 czyli bedac totalnie na ostatnich nogach ;D musze sie postarac za bardzo nie stresowac hehe
a potem mam egzaminy 08/06 i 13/06 ktore w razie czego bede mogla przelozyc, ale mam nadzieje, ze dojde do siebie do tego czasu to po pierwsze, a po drugie, ze sie teraz, przed porodem zdarze jeszcze przygotowac :D
nie ma to jak dobry plan ;)

co do popijaw to hmmmm na jakis czas szlaban mamy hehe
za to potem przezyjemy druga mlodosc ;D ;D ;D
 
Do góry