reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

no i dobrze ze ciagnie do naturalnosci :D
dzisiaj czytalam o tym ze kiedys to kobiety przywiazywali do lozek porodowych.....brrr okropnosc i to jeszcze calkiem niedawno!!!
a w tej ksiazce pisza bardzo duzo o psychicznym aspekcie porodu i to w taki sposob, ze jakos sie wie o co chodzi i zupelnie zmienia podejscie do calej sprawy, nacisnij tam na tesciowa ;D
 
reklama
A swoja droga nie wiem jak holendrzy to robia, ze maja tyle super rzeczy dla maluchow: wozki, butelki, ciuchy - takie dobre jakosciowo i pelne fantazji i koloru, nawet zwykle torby na pampersy tez maja fantazje w odroznieniu od belgijskich gdzie kroluje szrosc i prostota.
Fajna i polecana przez rodzicow rzecz to slaapzak bo w porownaniu z koldra czy kocem maluch nie ma szans na rozkopanie czy zaplatanie. Szczegolnie ciekawe jest combi sleeper z little company: http://www.littlecompany.nl/
Maja tez fajne torby :)
 
fajne rzeczy i kolorki!
co do Holandii to ja tez ilekroc widze osobe ubrana kolorowo i wygladajaca wesolo to od razu wiem, ze to nie Belg a na 99% Holender!
nie mam pojecia skad sie to bierze, ze belgijskie dzieciaki chodza ubrane na BRAZOWO, a holenderskie kolorowo. Tutaj wszyscy kupuja CZARNE wozki dla dzieci......rozumiem ze to niby praktyczne, ale bez przesady, sa tez inne kolory na swiecie. Ech, dlugo mozna by gadac o ponurej naturze belgijskiej hehe
 
Dziewczyny, ale u majowek ruch !!! Juz chyba 5 urodzilo !!A tu poczatek maja! Dziewczyny ktore urodzily mialy podobno najdalsze terminy wiec wczesniejsze dzieciatka sie rodza :D :D :D
 
Też do nich zaglądnęłam i faktycznie rodzenie idzie pełna parą :-) Ciekawe, która u nas będzie pierwsza... :-) Komu bedziemy zgłaszać o naszych postępach? Trzeba listę zrobić i nowe wątki... Ale się będzie działo! ;D
 
No właśnie - ja tez śledzę co tam sie dzieje, zaczęlo się u nich 19.04 :) i patrząc analogicznie u nas do 19.05 to już w sumie tylko 2 tyg :D
Może ktoś się zdeklaruje co do tworzenia listy? Która czuje wenę :D ?
 
reklama
hej - ja z majówek - owszem u nas ruch - ale chciałam sprostować, że wszytskie się rozdwajają z terminami z poczatku maja :). Wiem coś o tym bo jestem jedna z ostanich, takze moze się okazac że niejedna z was mnie wyprzedzi :) ;D ;D ;D
 
Do góry