reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

reklama
Fajnie, jak tak wszystkie zaczniemy o 2 tygodnie wczesniej rodzic to bedzie niezly ubawa a lista nieaktualna z datami ;D ;D ;D
 
Przelecialam wlasnie kilka watkow u majowek i one sie naprawde ostro udzielaja, tyle zdjec i tematow... musimy sie bardziej postarac ;D
 
to fakt Asiu, ze w majówkach az huczy- taki tam ruch - ..a u nas..czas nadrobić;)-
co to takiej fajowej listy- hmmm.. kto sie za takowa sumiennie weźmie u nas?

co do terminu porodu..mi by odpowiadał np. 1 - 5 czerwca :):):)
 
Agataje ubiegłaś mnie, właśnie takiego neutralnego wątku mi u nas brakowało ;D ;D ;D ;D
Co do terminu porodu to ja jednaK wolałabym zdecydowanie czerwiec. Zawsze chciałam, żeby moje drugie maleństwo urodziło się w tym miesiącu. Ale będzie z tym mały problem bo mąż zapalony pilkarz i kibic zapowiedział mi kiedy mam nie rodzić i jakoś mało tych wolnych dni zostaje. Mnie osobiście strasznie podobają się daty:
1 - dzień dziecka
6 - bo taka fajna data 06.06.2006 Mąż twierdzi że diabelska data same szóstki
ale coś czuję, że też dołącze do maja, byle bliżniaczek ;D ;D ;D ;D
 
Ja juz wczesniej pisalam, ze mi sie maj nie bardzo usmiecha bo my z mezem obydwoje z tego miesiaca - no i bylaby w takim razie totalnie majowa rodzinka ;D Preferuje wiec czerwiec i od pierwszego moze sie dziac bo najchetniej w terminie lub tuz przed a nie pozniej ale bedzie co ma byc.
 
oj ja sie bardzo juz napalilam na maj hehe
co prawda mezowi marzy sie wlasnie 06/06/06 hehehehee ale ja tak dlugo z brzuchem chodzic nie zamierzam, to bedzie jakos 10dni po terminie....

moja mama i moj tata sa oboje z maja tylko tata byk, a mama bliznieta, za to z czerwca nikogo nie ma


tez sie zastanawiam kto moglby taka ladna liste zrobic......hmmmmmmm mamy jeszcze troche czasu ;) chyba najlepiej zeby ktos z terminem na koniec czerwca bo nie wiem czy po narodzinach dzidziusiow bedziemy mialy duzo czasu na pisanie na forum.
 
Mi się marzy czerwiec, ale z terminem na 1.06 i moim szczęściu to jeszcze na dzień matki zrobi mi prezencik dzidziunia :D :D Chociaż wczoraj mały (mała) miał poważną rozmowę z tatą coby na ten czerwiec poczekał i zobaczymy czy będzie jakiś autorytet, czy dziecko wda się w rodziców i będzie miało to w... nosku. ;D
 
reklama
Ja chciałabym urodzić w pierwszej połowie. Zobaczymy jak Mikołajowi się zamarzy ;-) W każdym razie meżuś cały czas mi mówi, że będzie z synkiem oglądał Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej :-)
 
Do góry